Ahoy Piraten!
Deze deal van Voordeeluitjes is leuk voor het hele gezin! Jullie gaan namelijk lekker all inclusive genieten in een subtropisch waterparadijs. Voor een bodemprijs van €145 bedrag verblijf je 3 dagen in een prachtig hotel in Drenthe. Dat is niet duur want al je maaltijden en consumpties zijn inbegrepen. Je hoeft dus voor een tropische vakantie helemaal niet ver te vliegen, want hier vind je tevens een subtropisch zwembad, prachtige midgetgolf en een bowlingbaan (tevens bij de prijs inbegrepen). Dat wordt op en top genieten van deze all inclusive Nederland!
Check de details Tijdperk: 15. sep. 2019 - 31. mrt. 2020
-
Details
Meer reisdata:
November vanaf €145 December vanaf €145 Januari vanaf €145 Februari vanaf €145 Maart vanaf €145
Inclusief
- 2x overnachten
- 2x ontbijt
- 1x lunchbuffet
- 2x dinerbuffet
- diverse snacks en lekkernijen gedurende de dag en avond
- gratis consumpties uit het huisassortiment
- avondentertainment
- gratis toegang tot het subtropisch zwem- en saunaparadijs, de midgetgolf, de bowling en de fitness
- gratis gebruik diverse spelfaciliteiten
- gratis parkeren
- gratis WiFi
Mogelijke vertrekdata
Dit arrangement is te boeken voor vertrekdata tussen nu en eind maart 2020 De voordeligste opties vind je al voor maar €145 per persoon, inclusief boekingskosten, en zijn te boeken op de meeste zondagen, maandagen, dinsdagen en woensdagen in bovengenoemde periode. In de weekenden geldt er een meerprijs, maar deze prijzen zijn ook mogelijk voor enkele data in de herfst en kerstvakantie! In de agenda van Voordeeluitjes vind je eenvoudig en snel jouw ideale reisdata. Parkeren is gratis en huisdieren zijn helaas niet toegestaan.
Accommodatie
De 2- of 3- daagse arrangementen vier je in het 4*-hotel genaamd De Bonte Wever. Deze is gelegen in één van de oudste bossen van Nederland; het Asserbos. Het is een verrassend nieuw All-Inclusive hotel, compleet met een eigen sport- en evenementencentrum. Je kunt tijdens je verblijf volop gebruik maken van de vele faciliteiten voor één vaste prijs. De All-in arrangementen bieden onbeperkt toegang tot het subtropisch zwem- en saunaparadijs, een fitnesscentrum, zes moderne bowlingbanen en een gezellige caféstraat. Natuurlijk geniet je hiernaast ook van de heerlijke uitgebreide buffetten en onbeperkt drankjes. Voor de kinderen is er ook voldoende te doen bij De Bonte Wever, zo is er de Kidsjungle met diverse speeltoestellen en computerspellen. Het TT-circuit van Assen is nabij het hotel en zeker een bezoekje waard. De binnenstad van Assen ligt op 15 minuten lopen, of vijf minuten met de auto. Dit verrassende hotel scoort een dikke 8,4 waardering via Zoover.
Impressie
Like ons op Facebook