Ahoy Piraat!
Wat een unieke groepsaccommodatie hebben we gevonden. Je hoeft niet alleen te bubbelen in de jacuzzi, want deze accommodatie biedt plek voor jou en 20 anderen. Je zit dan echt niet bij elkaar op een hoopje, want deze 18e eeuws gebouw in West-Vlaanderen heeft 7 slaapkamers en biedt een rijkelijk aanbod aan faciliteiten.
Wanneer je bij Natuurhuisje boekt, ben je niet alleen verzekerd van een leuke overnachting, maar ze zijn ook nog eens gefocust op duurzame huisjes.
Details Tijdperk: 1. feb. 2021 - 31. okt. 2021
-
Details
Voorbeelddatum: 18 t/m 20 februari 2021 (klik op de screenshot voor meer data)
Check hier voor meer data
Duurzaam genieten bij Natuurhuisje.nl
Het voordeel van Natuurhuisjes is dat ze uitsluitend accommodaties verhuren die voldoen aan duurzame eisen. Wanneer je bij ze boekt, weet jij dat je een heerlijke overnachting krijgt, zonder dat de natuur teveel belast wordt. Ook draag je met jouw boeking draag je bij aan lokale natuurprojecten. Enkele partners hiervan zijn Buitenfonds, Staatsbosbeheer en Vogelbescherming Nederland. Ze hebben daarnaast een aantal projecten die ze financieel ondersteunen.
Accommodatie
In West-Vlaanderen staat een huis en daar voel jij wel thuis. Deze groepsaccommodatie biedt een overnachting aan voor maximaal 21 mensen onderverdeeld in twee slaapkamers en een breed scale aan andere kamers, zoals meerdere woonkamers waar je goed kunt chillen. Bovendien kan je de hele dag bubbelen in de jacuzzi of lekker BBQ'en bij mooi weer!
Like ons op Facebook