VakantiePiraten Reizen op piraten prijzen!

De beste Griekenland deals

Ben jij op zoek naar de beste deals voor een zonnige vakantie in Griekenland? Op deze pagina vind je de beste zonvakanties, stedentrips, all inclusive, last minute en vluchten naar Griekenland! Met deze aanbiedingen ga jij lekker genieten van zon, zee en strand.

Toon deal: In de herfstvakantie naar het prachtige Mykonos voor slechts €310 incl. vluchten vanaf A'dam & 4*-boetiekhotel

0 Reacties
Vakanties

Ahoy Piraten! Ohlala, lekker chique in je boutique(hotel) op Mykonos! Met deze deal van Bebsy ga je in de herfstvakantie naar dit prachtige Griekse eiland! Voor slechts €310 per persoon verblijf je in een fancy 4*-boetiekhotel met zwembad vlakbij Mykonos-stad en zijn ook de vluchten vanaf Amsterdam inbegrepen. Dit eiland staat bekend om de iconische…

Afgelopen: Ultra last second Corfu! 8 dagen nazomeren voor slechts €113 incl. vluchten vanaf A'dam & verblijf

0 Reacties
Vakanties
Afgelopen

Ahoy Piraten! Via Corendon hebben we deze ultra last second naar Corfu voor jou gespot! Met deze aanbieding ga je 8 dagen nazomeren voor slechts €113! Ja je leest het goed! Dat is natuurlijk belachelijk goedkoop want de vluchten en het verblijf zijn voor deze prijs inbegrepen. Je moet wel flexibel zijn (of lekker mobiel…

Toon deal: Superdeal Samos! 8-daagse zonvakantie slechts €250 incl. vluchten & verblijf met zwembad

5 Reacties
Vakanties

Ahoy Piraat! We hebben weer een fantastische vroegboek aanbieding voor jou uitgezocht! Met deze deal van Corendon ga je voor slechts €250 vakantie vieren op het idyllische Samos. Dit eiland is echt een pareltje onder de Griekse eilanden met veel groen, weelderige druivengaarden, pittoreske dorpjes en prachtige romantische stranden. Dat wordt puur genieten! Tijdens deze…

Toon deal: Genieten in Griekenland: 8 dagen in een 4*-resort op Rhodos slechts €374 incl. vluchten vanaf A'dam

0 Reacties
Vakanties

Ahoy Piraten! Met deze aanbieding uit onze eigen vakantie-zoekmachine ga je voordelig genieten in Griekenland! Je boekt al 8 dagen Rhodos met verblijf in een 4*-resort voor slechts €374 per persoon inclusief vluchten vanaf Amsterdam. In dit luxe resort kom je niks tekort met 2 zwembaden, een fitnessruimte, een sauna en een bubbelbad voor de…

Toon deal: Last minute Kreta: 8-daagse vakantie voor slechts €213 incl. vluchten, transfers & 3*-verblijf

0 Reacties
Vakanties

Ahoy Piraten! Last minute vakantiegangers opgelet! Je kunt nu nog voor een fantastische prijs een relaxte vakantie naar Kreta boeken. Geniet op het grootste en mooiste eiland van Griekenland van een lekker zonnetje, kleine dorpjes, leuke tavernes en de prachtige natuur. Wees er snel bij en boek jouw 8-daagse vakantie naar Kreta voor slechts €213…

Toon deal: Schitterend Santorini: 5 dagen in een mooi hotel met zwembad slechts €437 incl. vluchten & ontbijt

0 Reacties
Vakanties

Ahoy Piraten! Wauw! Santorini is net een sprookje! Dit geweldige Griekse eiland staat bekend om de prachtige witte huisjes, de blauwe ramen en de witte kerkjes met blauwe koepels. We raden je aan het vulkanisch landschap en de prachtige authentieke dorpjes (met de verrukkelijke restaurants) te ontdekken. Genoeg te doen en vooral te zien! Tijdens…

Toon deal: Grieks genieten in Chalkidiki: 6 dagen in een hotel aan het strand voor slechts €278 incl. vluchten, ontbijt & transfers

0 Reacties
Vakanties

Ahoy Piraten! Met deze deal ga je lekker Grieks genieten in Chalkidiki! Via VakantieDiscounter ga je 6 dagen chillen in een mooi hotel direct aan het strand voor slechts €278 per persoon inclusief vluchten & ontbijt! Om nog meer van de prachtige omgeving te zien, raden we je aan een huurauto te boeken! Maak een…

Afgelopen: Last second all inclusive Zakynthos: 8 dagen €599 in swim up familiesuite in luxe gloednieuw 4* resort

0 Reacties
Vakanties
Afgelopen

Ahoy piraat, Tijd voor exclusiviteit op het Griekse pareltje Zakynthos. Ben je nog op zoek naar 'n onvergetelijke familievakantie in september in stijl? Stop dan maar met zoeken! Voor €599 logeer je 8 dagen lang in een premium familiesuite mét swim up pool! Je gaat all inclusive genieten in het superieure Caretta Paradise **** in…

Afgelopen: Crazy cheap Corfu: 11 dagen chillen op een Grieks eiland slechts €299 inclusief vluchten, 4*-verblijf & transfers

1 Reactie
Vakanties
Afgelopen

Ahoy Piraten! Hier moet je snel bij zijn, want deze deal van Corendon is nu wel heel goedkoop! Voor een complete 11-daagse vakantie op Corfu ben je slechts €299 per persoon kwijt. En dat met een vertrek op 6 oktober. Je verblijft in het luxe 4*-San Marco Appartementencomplex, dicht bij het strand en de gezellige…

Toon deal: Zonnig Zakynthos: 8 dagen slechts €227 in geliefd 3* appartement incl. vluchten vanaf A'dam

0 Reacties
Vakanties

Ahoy piraten, We hoeven jou vast niet te vertellen hoe mooi Zakynthos is... Dit populaire en zonovergoten Griekse pareltje kun je nu 8 dagen lang bezoeken voor het spotprijsje van €227. Je vliegt vanaf Schiphol en je overnacht in het zeer gewaardeerde 3* Koukla Mare appartementencomplex. Geen zorgen om massa's toeristen want deze goedkope vakantie…

Toon deal: Stijlvol, trendy en luxe! 8 dagen all inclusive op Samos in 4*-resort slechts €450 inclusief vluchten

2 Reacties
Vakanties

Ahoy Piraten! Soms heb je even een luxe vakantie nodig om helemaal bij te komen. Wat dachten jullie bijvoorbeeld van het Griekse eiland Samos? Dit eiland staat bekend om de weelderige druivengaarden, romantische stranden en groene omgeving. Je gaat verblijven in het 4*-Samian Mare Hotel Suites & Spa, dat op slechts 50 meter van het…

Afgelopen: Super Santorini! 8 dagen in luxe 4*-sparesort met ontbijt slechts €620 inclusief vluchten & transfers

0 Reacties
Vakanties
Afgelopen

Ahoy Piraten! Prachtige lavastranden, witte huisjes en historische opgravingen. Voor een mooie Griekse zonvakantie kunnen wij je deze aanbieding naar Santorini zeker aanraden. Dit Griekse eiland is zó mooi, dat het lijkt alsof je in een sprookjeswereld beland. Via de Vakantiediscounter hebben we een complete 8-daagse vakantie in het 4*-Antinea Suites & Spa voor je…

Afgelopen: Luxe herfstvakantie! 8 dagen all inclusive Kos in bijzonder 5*-resort slechts €590 incl. vluchten en transfers

0 Reacties
Vakanties
Afgelopen

Ahoy Piraten! Genieten als een echte Griekse god, wie wil dat nou niet? Via Corendon kan het ook nog eens voor een mooie prijs. Je verblijft namelijk in het ultra luxe 5*-Blue Lagoon Ocean resort (zie foto's hieronder). Dit adult only hotel beschikt over een all inclusive verzorging, directe ligging aan het strand en privé…

Afgelopen: Zonnig Griekenland: 8 dagen in 4* hotel met ontbijt in herfstvakantie slechts €423 incl. vluchten

0 Reacties
Vakanties
Afgelopen

Ahoy piraten, Griekenland is een fantastische bestemming voor een relaxte zonvakantie! Chalkidiki, een prachtig schiereiland, is de droom van elke Griekenland-fan. Bezoek de gezellige dorpjes, relax bij de mooie zandstranden en proef van het heerlijke Griekse eten. Je gaat 8 dagen genieten in Chalkidiki voor slechts €423 inclusief vluchten en verblijf. Het mooie en zeer…

Toon deal: Vroegboeker Samos: 11-daagse zonvakantie in 3* verblijf slechts €245 incl. vluchten en transfers

0 Reacties
Vakanties

Ahoy piraat, We hebben voor jou een vroegboek topper van formaat! Voor slechts €245 heb je een 11-daagse zonvakantie te pakken op het idyllische Griekse eiland Samos. Dit eiland is echt een pareltje onder de Griekse eilanden met veel groen, weelderige druivengaarden, pittoreske dorpjes en prachtige romantische stranden. Dat wordt puur genieten! Tijdens deze heerlijke…

Afgelopen: Verken Mount Olympus! 8 dagen last minute Griekenland, €333 incl. vlucht, hotel & ontbijt!

0 Reacties
Vakanties
Afgelopen

Ahoy Piraten! Een paar kilometer van de azuurblauwe Egeische zee, aan de voet van de berg Olympus ligt het dorpje Litochoro. Dit Griekse pareltje kun je nu bezoeken met deze topdeal van Vakantiediscounter! Voor een last minute vakantie van 8 dagen betaal je slechts €333 per persoon, inclusief vluchten, transfers en verblijf in 3*-accommodatie Villa…

Afgelopen: Luxe op Kreta: 8 dagen in top adult only 4*-Cook's Club Hotel slechts €540 incl. ontbijt & vluchten

0 Reacties
Vakanties
Afgelopen

Ahoy Piraten! Voor de luxepaardjes onder ons is Cook's Club misschien wel een bekend fenomeen. Deze hotelketen staat bekend om zijn luxe, gastvrijheid en design. Via Vakantiediscounter kan je er ook voor een goedkope prijs vakantie vieren. Voor een complete 8-daagse vakantie betaal je nu slechts €540 per persoon. Je verblijft dan in het 4*-Cook's…

Afgelopen: Paradijselijk Griekenland: 8-daagse vakantie naar Chalkidiki slechts €383 incl. vluchten, 4*-hotel & halfpension

0 Reacties
Vakanties
Afgelopen

Ahoy Piraten! Griekenland is een fantastische bestemming voor een relaxte zonvakantie! Chalkidiki, het schiereiland in de vorm van een hand met drie vingers, is zeker een bezoekje waard! Bewonder de vele bezienswaardigheden zoals de geboorteplaats van Aristoteles, de archeologische opgravingen van de antieke stad Olynthos en de vele kloosters op het religieuze Athos. Bezoek de…

Vakanties in Griekenland

Griekenland is het perfecte land voor een zonnige vakantie. Met al haar prachtige eilanden en steden ga je hier beslist een leuke vakantie beleven. Vanuit Amsterdam, Eindhoven, Zaventem en Charleroi vertrekken dagelijks meerdere vluchten naar zowel het Griekse vasteland als de Griekse eilanden. Ga dus lekker genieten van de mooiste stranden, de lekkerste zeeën en de prachtigste natuur! Ook voor een lekker hapje en drankje ben je aan het juiste adres in Griekenland. Tzatziki, Gyros, Moussaka, Souvlaki, Feta, Griekse Salade, Ouzo of Griekse wijnen. De vriendelijke Grieken bereiden het graag voor je!

Griekse Eilanden

Griekenland barst van de mooiste eilanden. Wist je dat er bijna 6000 eilanden tot Griekenland behoren? Hieronder hebben we de beste deals en aanbiedingen naar onze favoriete eilanden voor je verzameld.

Griekse Steden

Niet alleen de Griekse eilanden zijn een bezoekje waard, maar ook de steden in Griekenland zijn geweldige om te bezoeken. Ben jij op zoek naar de perfecte stedentrip in Griekenland? Dit zijn onze deals en aanbiedingen voor een geweldige citytrip.

Goed voorbereid op vakantie

De beste vakanties zijn de vakanties zonder zorgen. Je kunt dus beter goed voorbereid op vakantie gaan.

In Griekenland gaan de zaken er net wat anders aan toe dan in Nederland. Zo is het openbaar vervoer bijvoorbeeld niet wat je gewend bent zoals in Nederland of België. In de grotere steden zoals Athene en Thessaloniki is het openbaar vervoer prima geregeld, maar verwacht niet dat je elke 15 minuten een bus kunt pakken op een van de Griekse eilanden. Wil je toch alle vrijheid hebben om alle stranden en restaurantjes van het eiland te bezoeken? Dan raden wij je aan om gebruik te maken van een huurauto.

Alhoewel er in Griekenland gebruik wordt gemaakt van de euro, kan betalen soms een lastig verhaal zijn. In de meer toeristische gelegenheden van het land kun je prima betalen met een pin of creditcard. In de iets meer afgelegen gebieden is dit niet het geval. Je zult ook niet op elke hoek een pinautomaat tegenkomen. Zorg er dus voor dat je voldoende cash bij je hebt tijdens je vakantie.

Daarnaast willen we je ook aanraden om een zwembroek/bikini, zonnebrand en een snorkel mee te nemen. Griekenland barst namelijk van de mooiste stranden en heeft een rijke onderwaterwereld.

Beste Reistijd

Wat zijn de beste maanden om naar Griekenland te reizen? Over het algemeen kun je het hele jaar door prima vertoeven in Griekenland. De beste dagen vind je echter in de periode tussen eind april en eind september. In deze periode heb je de meeste kans op zon en de minste kans op regen. De temperaturen zijn aangenaam en hetzelfde geldt voor de zee.

Hieronder vind je het klimaat van Kreta.

MaandGemiddelde Max TemperatuurGemiddelde Min TemperatuurAantal ZonurenAantal dagen met NeerslagZeetemperatuur
Januari14841116
Februari15851015
Maart1785715
April20118516
Mei241510319
Juni282012122
Juli312212124
Augustus312312125
September271910224
Oktober23166522
November20125720
December161041217