VakantiePiraten Reizen op piraten prijzen!

De beste Italië vakantie deals

Een perfecte vakantie gaat natuurlijk naar Italië. Het heerlijke weer, de mooiste natuur en stranden en de Italiaanse keuken. Je vindt het er allemaal. Of je nu op zoek bent naar een All Inclusive vakantie of een Last Minute aanbieding, op deze pagina vind je de beste deals naar Italië.

Toon deal: Super Sardinië: 8 dagen all inclusive in 4*-resort nu €400 inclusief vluchten & transfers

0 Reacties
Vakanties

Ahoy Piraten! De herfstvakantie komt er weer aan en wij hebben de perfecte aanbieding voor jou uitgezocht! Met deze deal van Corendon heb je geen vakantiestress: je gaat namelijk 8 dagen genieten van all inclusive verzorging in het 4*-Castelsardo Resort Village op Sardinië! Deze deal kost nu slechts €400 per persoon inclusief vluchten en transfers!…

Toon deal: Nu nog voordelig! 8 dagen all inclusive romantisch Sardinië slechts €360 in luxe 4*-resort met vluchten

0 Reacties
Vakanties

Ahoy Piraat! Sardinië is toch wel een eiland waar je moet zijn geweest! Het schitterende eiland biedt alles wat je maar wilt en meer. Je kunt natuurlijk genieten van de Italiaanse taal, het heerlijke ijs, de fantastische pizza's (geen pizza ananas bestellen!) en onvergetelijke wijntjes waarvan je altijd één teveel van drinkt. Gelukkig hoef je…

Toon deal: Wauw, wat een prijs! 6 dagen aan het Gardameer voor slechts €195 incl. vluchten, 4*-verblijf & toeristenbelasting

0 Reacties
Vakanties

Ahoy Piraten! Geniet van jouw herfstvakantie aan het prachtige Gardameer in Italië. Geniet van Italië zoals het hoort, met pizza's, koffie en ijs. Ook mag een lekker Italiaans wijntje daarbij niet ontbreken. De omgeving van het Gardameer is prachtig en veelzijdig met de mooiste wandel- en fietstochten, oude kastelen en pittoreske stadjes. Boek nu deze…

Afgelopen: Sicilië ALL INCLUSIVE september: 8 dagen in geliefd 4*-hotel €390 incl. vluchten vanaf Schiphol!

1 Reactie
Vakanties
Afgelopen

Ahoy Piraat, Een all inclusive vakantie naar Sicilië is een goed idee voor iedereen! Het zeer geliefde Athena resort **** waar je gaat verblijven, biedt een uitgebreide all-in formule aan; zo kun je bijvoorbeeld ook op het strand genieten van drankjes en hapjes. Baden in luxe en comfort hoeft niet altijd duur te zijn, dat…

Toon deal: Last minute Sardinië! 8 dagen all inclusive in een fantastisch 4*-resort slechts €400 incl. vluchten & kamer met zeezicht

0 Reacties
Vakanties

Ahoy Piraten! Kies voor een luxe vakantie in Italië! Met deze deal van D-reizen boek je heel voordelig een 8-daagse all inclusive vakantie naar het mooie Sardinië! Geniet van de gastvrijheid, de prachtige omgeving en van het heerlijke Italiaanse eten. Tijdens je vakantie verblijf je in een prachtig 4*-resort aan een sprookjesachtige baai met een…

Afgelopen: Nazomer Puglia, Italië: 8 dagen slechts €283 incl. verblijf 4*-hotel, ontbijt en vluchten

0 Reacties
Vakanties
Afgelopen

Ahoy piraten, Met deze deal ontdek je voor een historisch laag bedrag de laars van Italië! De sfeervolle regio Puglia in het mooie Italië staat garant voor idyllische olijfgaarden, prachtige kuststreken en typerende witte huisjes. Ga een heerlijke tijd tegemoet en boek een zeer complete vakantie voor maar €283! Voor dit geld vlieg je naar…

Toon deal: Zalige vakantie naar Sardinië: 8 dagen in het 4*-Doubletree by Hilton Olbia voor slechts €318 incl. vluchten & ontbijt

0 Reacties
Vakanties

Ahoy Piraten! Wauw, wat een zalige vakantie naar Sardinië! Met deze aanbieding van Neckermann ga je 8 dagen verblijven in het luxe 4*-Doubletree by Hilton Olbia op Sardinië voor slechts €318 per persoon inclusief vluchten & ontbijt. Kijk je ogen uit op Sardinië met prachtige stranden, gezellige plaatsjes en adembenemende natuur. Wil je graag iets…

Afgelopen: Lekker lang weekend Napels! 4-daagse stedentrip voor slechts €86 incl. vluchten & verblijf

0 Reacties
Vluchten
Afgelopen

Ahoy Piraten! Je kan nu echt bizar goedkoop een weekendje naar Italië! Er zijn weer heerlijk betaalbare vluchten vanaf Eindhoven waardoor jouw 4-daagse stedentrip naar Napels slechts €86 per persoon kost. Dat is inclusief vluchten & verblijf. Napels is een van de oudste steden van Europa en ligt aan de voet van de welbekende vulkaan…

Toon deal: Romantisch reisje naar Italië! 3-daagse stedentrip Rome nu €147 incl. vluchten & 4*-hotel met ontbijt

0 Reacties
Vakanties

Ahoy Piraten! Het is weer hoog tijd voor een romantisch reisje naar Italië! Met deze aanbieding ga je op 3-daagse stedentrip naar Rome voor slechts €147 per persoon! Dat is helemaal niet duur want de vluchten vanaf Eindhoven, verblijf in een 4*-hotel en een dagelijks ontbijtje zitten bij de prijs inbegrepen. Grijp nu jouw kans…

Afgelopen: Last minute Puglia, Zuid-Italië: 5-8 dagen in 4*-hotel met ontbijt €257 incl. vluchten en huurauto

0 Reacties
Vakanties
Afgelopen

Ahoy! Met deze geweldige deal van Kras vlieg je last minute voor een habbekrats naar de hak van de Italiaanse laars voor een Fly & Drive vakantie! De sfeervolle regio Puglia in Zuid-Italië staat bekend om haar prachtige olijfgaarden, mooie kuststreken en idyllische, sprookjesachtige huisjes. Elk Instagram-meisje wordt spontaan blij van al deze prachtige plekjes…

Afgelopen: Sensationeel Sardinië: 8 dagen all inclusive in een 4*-resort slechts €589, incl. vlucht en transfer

5 Reacties
Vakanties
Afgelopen

Ahoy Piraat! Kies voor een luxe vakantie in Italië! Met deze deal van Corendon boek je heel voordelig een 8-daagse all inclusive vakantie naar het mooie Sardinië! Geniet van de gastvrijheid en van het heerlijke Italiaanse eten. Tijdens je vakantie verblijf je in een prachtig 4*-resort aan een idyllische baai met een geweldig uitzicht over…

Afgelopen: Super Sicilië: 8 dagen All Inclusive in geliefd 4*-hotel vanaf €399, incl. vluchten en transfers

0 Reacties
Vakanties
Afgelopen

Ahoy Piraten, Je wilt lekker op vakantie in het najaar, maar hebt nog geen plannen. Help! Wat nu? Gelukkig is er VakantiePiraten to the rescue! We hebben namelijk een mooie aanbieding voor je gevonden naar het prachtige Sicilië. Je verblijft 8 dagen All Inclusive in het geliefde 4*-Hotel Club Eloro in Noto. Uiteraard zitten de…

Toon deal: Nazomer Milaan! Citytrip met overnachtingen in 4*-Hilton Garden Inn Milan North voor €157 incl. vluchten vanaf E'hoven

0 Reacties
Vakanties

Ahoy piraat, Milaan staat uiteraard bekend om haar goede gevoel voor stijl en mode. Deze deal is er ook echt eentje van hoge klasse! Voor slechts €157 verblijf je 3 dagen in het geweldige 4*-Hilton Garden Inn Milan North. Het Hilton hotel is de perfecte uitvalsbasis voor een onvergetelijke stedentrip vanwege haar heerlijke voorzieningen en…

Afgelopen: Bijzonder hotel in Rome: 4-daagse stedentrip slechts €121 incl. vluchten, verblijf in een oud klooster & ontbijt

0 Reacties
Vakanties
Afgelopen

Ahoy Piraat! Met deze deal ga je lekker voordelig naar één van de oudste steden in Europa, namelijk naar Rome! Wij hebben nu een heerlijke aanbieding gevonden waarbij je in een prachtig oud klooster gaat overnachten! Tijdens deze 4-daagse stedentrip valt er natuurlijk genoeg te beleven met al het moois dat Rome te bieden heeft.…

Afgelopen: Mamma mia! All inclusive Italië: 8 dagen in een 4*-hotel met privéstrand op Sicilië slechts €411 incl. vluchten & transfers

0 Reacties
Vakanties
Afgelopen

Ahoy Piraat! Sicilië is het zonovergoten eiland waar je natuurlijk moet nog even moet genieten. We willen je deze deal echt niet laten ontgaan! Een 8-daagse all inclusive vakantie op Sicilië voor maar €411! "It's an offer you can't refuse". Sicilië barst van de pittoreske plaatsjes en prachtige natuur. Bezoek bijvoorbeeld de Etna vulkaan, kom…

Toon deal: Wellness op Sardinië: 4 tot 15 dagen ultraluxe 5*-spahotel vakantie vanaf €281 incl. ontbijt, vluchten, fles wijn & spa entree

0 Reacties
Vakanties

Ahoy piraten! Oh, wat een hotel! Tijdens deze break ga je ultiem genieten in het prachtige 5*-Grand Hotel Resort Ma&Ma. Dit magnifieke resort ligt op het eiland La Maddalena, voor de kust van Sardinië. Hier ga je genieten van een welverdiende relax vakantie met veel spa, prachtige uitzichten, geweldig eten en prachtige natuur. We hebben…

Afgelopen: Cheap Gardameer in zomervakantie: 8 dagen €175 in 4* vakantiepark incl. vlucht vanaf Schiphol

0 Reacties
Vakanties
Afgelopen

Ahoy Piraat! Zoek je nog een lekkere last minute voor augustus om lekker te kunnen genieten van zon, een lekkere frisse duik in het water en heerlijke temperaturen? Lees dan vooral verder, want het spectaculaire Gardameer staat op je te wachten. Met lekkere koffie, smaakvolle pizza's en lekkere temperaturen kan je genieten van een prachtig…

Afgelopen: Lekker met de fam! 5 dagen in het 4*-Gardaland Resort voor slechts €259 p.p. incl. vluchten & ontbijt

0 Reacties
Vakanties
Afgelopen

Ahoy Piraten! Dit hotel is de droom van ieder kind! Het 4*-Gardaland Resort beschikt over kamers met verschillende bijzondere thema's: waan je in het wilde westen, in de jungle of op de Noordpool! Met de gratis shuttle ben je binnen no-time bij het gelijknamige pretpark waar jong en oud zich uren lang vermaakt! En dat…

Afgelopen: Klaar met de hitte? Boek dan alvast deze wintersport vakantie in Italië voor slechts €288 incl. skipas, verblijf met spa & halfpension

0 Reacties
Vakanties
Afgelopen

Ahoy Piraten! Heb jij het ook zo verschrikkelijk heet? Boek dan alvast deze wintersport vakantie naar een geweldig skigebied in Italië! Met deze ijskoude deal van Sunweb ga je 6 dagen naar de sneeuw voor slechts €288 inclusief skipas, 3*-verblijf met spa & verzorging op basis van halfpension! Dus kruip lekker de kelder in voor…

Afgelopen: Betoverend Toscane: 8-daagse vakantie €215 incl. heerlijk camping verblijf&vluchten

0 Reacties
Vakanties
Afgelopen

Ahoy Piraat, Toscane is altijd geen goed idee. Met deze deal lig je in het hoogseizoen te genieten op Barco Reale ****, een geweldige camping in de buurt van Pisa, Lucca, San Gimignano en Florence. Het sprookjesachtige Italiaanse landschap laat je de dagelijkse sleur even helemaal doen vergeten. De zeer goed beoordeelde camping Barco Reale…

Tijdens een vakantie wil je natuurlijk genieten. Waar kan dat beter dan in Italië? De zon schijnt er volop, de lekkerste pasta- en pizza gerechten worden met een lach voor je bereid, de zee is altijd dichtbij en het land loopt over van de geschiedenis. Levensgenieters gaan naar Italië! Of je nu op zoek bent naar een romantische stedentrip, een zonvakantie of alleen vluchten, we hebben hier de beste deals voor je verzameld.

Romantische stedentrip

Italië is het perfecte land voor een mooie stedentrip. In elke stad vind je de mooiste en interessante gebouwen en de lekkerste restaurants en barretjes. Dat heeft natuurlijk allemaal te maken met het feit dat Italië een rijk verleden heeft. Dit zijn onze vijf favoriete steden in Italië

Venetië

Deze stad in het Noordoosten van Italië is natuurlijk bij iedereen bekend vanwege haar kanalen en het historische centrum. De 118 eilanden van Venetië worden met elkaar verbonden door meer dan 400 bruggen. Enkele van de bezienswaardigheden die je in Venetië gezien moet hebben bestaan uit het San-Marco plein, de wereldberoemde Rialto-brug, het Doge's Paleis en de San-Marco Basiliek. Natuurlijk hoort een gondeltochtje ook tot een van de must-do activiteiten. Wil je naar Venetië, maar iets minder toeristisch doen? Ga dan naar het Burano eiland.

Rome

De hoofdstad van Italië is een must voor elk zichzelf respecterend stedentripper. Deze stad was het belangrijkste van het voormalige Romeinse Rijk en dat heeft natuurlijk haar sporen achtergelaten. Bezienswaardigheden zoals het Colosseum, Pantheon, de Trevi-fonteinen, het Romaanse Forum, Castel Sant'Angelo, Vaticaanstad en Piazza Navona horen op elke bucketlist. Maar daarnaast zijn lopen door Trastevere of de Sint Pieters Basiliek bekijken door een sleutelgat behoren ook leuke dingen om te doen.

Napels

Napels is de stad waar de pizza vroeger is uitgevonden en hoort daarom natuurlijk op ons lijstje! De totale chaos in deze stad is iets wat wij niet kennen in Nederland of België, maar is juist wat de stad zo leuk maakt. Een bezoekje aan het Ovo Kasteel of het Nuovo Kasteel horen op je lijstje. Eveneens als een bezoekje aan het Koninklijk Paleis van Napels en natuurlijk de nabijgelegen Vesuvius en Pompeii.

Milaan

Voor de shoppers onder ons is er Milaan. De modehoofdstad herbergt een groot aantal kledingswinkels. Hier kun je dan ook heerlijk winkelen. Terwijl de vrouwen shoppen, kunnen de mannen een voetbalwedstrijd bekijken in het San Siro stadion. Natuurlijk hoort een bezoekje aan de Duomo di Milano ook op je lijstje.

Florence

De hoofdstad van Toscana is misschien iets minder bekend en bezocht dan bovenstaande steden, maar hoort zeker op je bucketlist! De thuishaven van Dante Alighieri herbergt enkele pareltjes zoals de Santa Maria del Fiore Kathedraal en de Uffizi Gallerij. De Ponte Vecchio brug mag ook niet ontbreken tijdens je bezoek hier.

Zonvakantie

Voor een heerlijke zonvakantie ben je aan het juiste adres in Italië. Het land loopt over van de zon en de heerlijkste stranden. Voornamelijk de eilanden van Sicilië en Sardinië en de streken Toscane, Puglia en Calabrië zijn het bezoeken waard.

Sicilië

Het grootste eiland van de Middellandse Zee staat garant voor een heerlijke vakantie. Je vind de beste baaitjes en stranden op letterlijk elke hoek van het eiland. Daarnaast vind je de beste All Inclusive hotels en resorts op dit eiland. Het bezoeken van Palermo, Catania en de Etna is een aanrader.

Sardinië

Het kleinere broertje van Sicilië heeft evenveel te bieden, maar is dichterbij huis gelegen. De blauwste zee en de witste stranden liggen op je te wachten en zijn niet ver uit de buurt! Goedkope vakanties boek je last minute naar dit paradijs.

Beste Reistijd

De beste reistijd is afhankelijk van waar je precies naar op zoek bent. In Italië kun je zowel skiën als zonbaden. In het voorjaar beginnen de temperaturen op te lopen en komt de fauna tot bloei. Voor een lekkere strandvakantie kun je van halverwege mei prima terecht in Italië en het seizoen loopt tot na de zomermaanden.

Hieronder vind je het klimaat van Sicilië

MaandGemiddelde Max TempGemiddelde Min TempAantal zonurenAantal dagen NeerslagZeetemperatuur
Januari13541415
Februari13551115
Maart14661215
April1787916
Mei22129618
Juni261610422
Juli291911325
Augustus301910226
September26178625
Oktober221361122
November17951220
December14741417