VakantiePiraten
Profile
Architecture, Building, Christmas Tree
Vakanties

Naar de kerstmarkt in Düsseldorf 🎄

Hotelovernachting tijdens de kerstmarkt in Düsseldorf slechts €52 p.p. met ontbijt 🍳

vanaf € 52 p.p.

Gepubliceerd door
Jackie·17-9-2023
Opslaan
Delen
JanFebMaaAprMeiJunJulAugSepOktNovDec

Ahoy Piraat!

We zijn genomineerd voor Website van het jaar 2023 en we willen heel graag winnen! Stemmen kost slechts een minuutje en je kunt prachtige prijzen winnen. Vergeet niet je stem per mail te bevestigen (check je spamfolder). Je kunt stemmen tot en met 20 oktober.

STEM OP VAKANTIEPIRATEN

--

Het lijkt nog even te duren, maar voor je het weet zijn ze er weer: kerstmarkten! En we hebben een hele mooie deal voor je uitgezocht waarmee je de kerstmarkt in Düsseldorf voordelig kunt bezoeken.

Via Travelcircus boek je namelijk een overnachting bij het MOXY Düsseldorf South al voor slechts €52 per persoon. Dit is een superfijn driesterrenhotel waar ook meteen een gratis ontbijtje bij inbegrepen zit.

Deze deal is te boeken van september t/m december, maar de kerstmarkt begint natuurlijk pas wat later. De kerstmarkt is te bezoeken van 17 November t/m 30 December. Er is nog veel beschikbare data, ook in de weekenden!

Volg je ons al op Instagram? Check hier onze prachtige Instagrampagina!

Highlights

Ontbijtinfo
Inclusief ontbijt

Details

In deze screenshot zie je een voorbeeldboeking. Klik op de screenshot om meer data te vinden.

Prijs is €104 / 2 = €52 per persoon

Accommodatie

Het eigentijdse 3-sterrenhotel MOXY Düsseldorf South staat in het zuiden van de stad Düsseldorf. Het moderne designhotel bevindt zich op circa tien kilometer van het stadshart, tussen de snelweg A46 en rivier de Rijn. Met de metro ben je vanaf het nabijgelegen metrostation Holthausen in ongeveer 18 minuten bij het centraal station van de stad.

Check alle aanbiedingen!

Website van het jaar 2023

Impressie

Tags

KerstmarktenKerstmisStedentrip