Vakanties
vanaf 1€ p.p.

Bied mee vanaf €1 op een fantastische 3 - 5 daagse stedentrip in Italië naar oa Rome, Venetië of Milaan incl. vlucht & hotel

Een deal van , 9. jun. 2019 19:02

Buongiorno Piraat!

Italië heeft natuurlijk heel veel te bieden als het gaat om een vakantie, maar wist je dat je nu ook op Italië kunt bieden? Dat kan nu via Vakantieveilingen! Je kunt voor een spotprijsje een spectaculaire Italiaanse stad. Kies je voor Rome, Milaan of toch Venetië? Het zijn schitterende steden en elke stad is toch weer heel anders. Ze hebben een paar dingen gemeen: je kunt overal overheerlijke koffie bestellen - maar bestel geen Cappuccino na de lunch, dat vinden de Italianen niet leuk. Ook is de schitterende Italiaanse architectuur is in al deze steden op eigen wijze terug te vinden en misschien wel het belangrijkste, je kunt deze bestemmingen al bereiken voor slechts €1! Bied daarom snel mee op één van deze deals en wie weet zit je straks voor een spotprijsje te genieten van een overheerlijk bord spaghetti!

vanaf
1
p.p.

Bekijk de details Tijdperk: 9. jun. 2019 - 31. mrt. 2020

Origine
Amsterdam, Eindhoven, Charleroi
Bestemming
Venetië, Milaan, Rome
  • Details

    Bied op een stedentrip naar Milaan hier:

    Bied mee vanaf €1 op een fantastische 3 - 5 daagse stedentrip in Italië naar oa Rome, Venetië of Milaan incl. vlucht & hotel - 16

    Bied op een stedentrip naar Rome hier:

    Bied mee vanaf €1 op een fantastische 3 - 5 daagse stedentrip in Italië naar oa Rome, Venetië of Milaan incl. vlucht & hotel - 14

    Bied op een stedentrip naar Venetië hier:

    Bied mee vanaf €1 op een fantastische 3 - 5 daagse stedentrip in Italië naar oa Rome, Venetië of Milaan incl. vlucht & hotel - 12

Hoe werkt het?

Wanneer je gewonnen hebt moet je binnen 14 dagen reserveren, ongeacht je vertrekdatum. Vertrek is mogelijk t/m maart 2020, met uitzondering van de vakantieperiodes en hoogseizoen. De beschikbare vertrekperiode is afhankelijk van de vertrekluchthaven. Er er zijn beperkte vliegmogelijkheden vanaf Amsterdam en Eindhoven. Je verblijft in een driesterrenhotel waarbij je op maximaal 30 minuten reizen in het centrum bent.

Welke stad wordt het?

Milaan is natuurlijk een heerlijke bestemming als het gaat om shoppen. Je weet hoe imposant deze stad als je op Piazza del Duomo staat met de gigantische kathedraal voor je neus. Links van je zie je één van de bekendste winkelcentra van Europa, Galleria Vittorio Emanuele uit de tweede helft van de 20e eeuw. Hier vind je de wereldberoemde modemerken. Ook pizza's vind je in Rome, maar hier is nog zoveel meer. Vaticaanstad met haar St-Pietersbasiliek, het Colosseum en andere Romeinse gebouwen staan voor je klaar om bezocht te worden. Talloze musea vertellen ieder hun verhaal over Rome. Hier valt goed te vertoeven, dat is zeker. Ook mag Venetië zeker niet vergeten worden, want pak een gondel en vaar ermee door de eeuwenoude kanalen van Venetië, waarbij de San Marco toch wel één van de hoogtepunten blijft van de stad. Laat je verbazen door de architectuur via het water. Kortom, deze bestemming zijn eigenlijk allemaal prachtig!

Impressie

Bied mee vanaf €1 op een fantastische 3 - 5 daagse stedentrip in Italië naar oa Rome, Venetië of Milaan incl. vlucht & hotel - 10

Bied mee vanaf €1 op een fantastische 3 - 5 daagse stedentrip in Italië naar oa Rome, Venetië of Milaan incl. vlucht & hotel - 8

Bied mee vanaf €1 op een fantastische 3 - 5 daagse stedentrip in Italië naar oa Rome, Venetië of Milaan incl. vlucht & hotel - 6

Bied mee vanaf €1 op een fantastische 3 - 5 daagse stedentrip in Italië naar oa Rome, Venetië of Milaan incl. vlucht & hotel - 4

Bied mee vanaf €1 op een fantastische 3 - 5 daagse stedentrip in Italië naar oa Rome, Venetië of Milaan incl. vlucht & hotel - 2

Parkeren

Kom je met de auto naar de luchthaven? Zoek dan je parkeerplaats via Parkos of Centralparking, zo betaal je nooit teveel voor de parking aan de luchthaven.