3 dagen in prachtig appartement met privézwembad en whirlpool voor €138 p.p.
Vanaf € 138 pp
Ahoy Piraten!
Een goed weekendje weg willen we allemaal wel. Zeker in deze roerige tijden. Wat dacht je van dit prachtige appartement met privézwembad en whirlpool? Je vindt dit appartement in Mutzig, Grand Est in Frankrijk. Het ontbreekt je helemaal aan niets.
Je hebt hier een prachtig zwembad voor eigen gebruik en zelfs een bubbelbad is de verwennerij voor de hele dag. 3 dagen in de meivakantie kost maar €138 p.p. en dan verblijf je hier op basis van 6 personen.
Dit appartement is 155m2 groot en heeft 3 slaapkamers. Je verblijft in het centrum van Mutzig, wat een middeleeuwse stadje is tussen Straatsburg en Colmar. Dit stadje is gelegen aan de wijnroute en aan de voet van de Vogezen en de St Odile.
Wij gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde inhoud aan te bieden en ons verkeer te analyseren. Door op "Alles accepteren" te klikken accepteer je dit en geef je toestemming dat we deze informatie delen met derden en dat je gegevens in de VS verwerkt kunnen worden. Lees voor meer informatie onze .
Je kunt je voorkeuren op elk moment aanpassen. Als je weigert, gebruiken we alleen de essentiële cookies en ontvang je helaas geen gepersonaliseerde inhoud. Om te weigeren, .