Hotelarrangement in voormalige kerk in hartje Utrecht slechts €52 p.p. inclusief ontbijt & welkomstdrankje
Vanaf € 52 pp
Ahoy Piraat!
''Utrecht, dat is altijd zo lekker centraal''. Je hoort dat maar al te vaak. Echter is Utrecht niet alleen centraal, het heeft ook nog eens een geweldig centrum.
Met dit hotelarrangement bij BUNK Hotel Utrecht (9,7/10) verblijf je in een uniek hotel in voormalige kerk. Je hebt de keuze tussen één of twee overnachtingen. Een 2-daags hotelarrangement met ontbijt hebt je voor €52 per persoon en dat is inclusief ontbijt!
Bovendien krijg je een gratis welkomstdrankje wanneer je via Voordeeluitjes boekt. Deze deal kan extra speciaal worden omdat je het goedkoopste een overnachting boekt op 25 december!
Wil jij nog meer deals zien? Download onze app om sneller op de hoogte te zijn van de beste deals!
Voorbeeldovernachting: 25 t/m 26 december (klik op deze screenshot voor meer data)
Prijs is €104,50 / 2 personen = €52,25 per persoon. Ook mogelijk om je verblijf hier te verlengen.
Welkomstdrankje
1x à-la-carte-ontbijt
1x overnachten
Gratis WiFi
Je overnacht in BUNK Hotel Utrecht, een schitterende, monumentale voormalige kerk aan de Catherijnekade, op slechts een paar honderd meter van het centraal station van Utrecht. Je kunt hier heerlijk luchen en drankjes doen in de hotelbar met zelf gebrouwen BUNKbier. De kamers zijn verder voorzien comfortabele bedden en een luxe ingebouwde badkamer met regendouche en wastafel.
Wij gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde inhoud aan te bieden en ons verkeer te analyseren. Door op "Alles accepteren" te klikken accepteer je dit en geef je toestemming dat we deze informatie delen met derden en dat je gegevens in de VS verwerkt kunnen worden. Lees voor meer informatie onze .
Je kunt je voorkeuren op elk moment aanpassen. Als je weigert, gebruiken we alleen de essentiële cookies en ontvang je helaas geen gepersonaliseerde inhoud. Om te weigeren, .