Bij goede sneeuwval kan je hier bijna tot de voordeur skiën! ❄️ 8 dagen Valmeinier incl. verblijf aan de piste met zwembad en sauna + 6-daagse skipas
Vanaf € 334 pp
Ahoy Piraat!
Altijd al willen skiën in het prachtige Frankrijk, maar vond je de prijzen te hoog? Nou, we zouden VakantiePiraten niet zijn als we daar niet een goede deal voor zouden vinden.
We hebben namelijk een kortingscode voor jou veroverd! Gebruik de code PIRATES60 voor €60 korting op je boeking. Deze code is nog geldig tot 21 november 2024!
Met deze aanbieding uit onze eigen wintersport-tool verblijf je 8 dagen in Valmeinier direct aan de piste voor slechts €334 per persoon (op basis van 4 personen). Dat is inclusief 6-daagse skipas ter waarde van €265 voor het veelzijdige skigebied Galibier Thabor met pistes met een totale lengte van 160 km.
Bovendien krijg je ook eenmalige toegang tot de sauna (tegen betaling kan je natuurlijk ook vaker gebruik maken van de sauna) en kan je hier ook lekker zwemmen! Wat een topdeal!
Wees er dus snel bij!
Volg je ons al op Instagram? Check onze prachtige Instagrampagina nu!
In deze screenshots zie je een voorbeeldboeking. Klik op de screenshots hieronder om meer data te vinden.
Let op: in het prijsvoorbeeld hierboven hebben we de kortingscode PIRATES60 ingevuld voor €60 korting op de boeking! De nieuwe prijs (op basis van 4 personen) is €334 per persoon.
Wij gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde inhoud aan te bieden en ons verkeer te analyseren. Door op "Alles accepteren" te klikken accepteer je dit en geef je toestemming dat we deze informatie delen met derden en dat je gegevens in de VS verwerkt kunnen worden. Lees voor meer informatie onze .
Je kunt je voorkeuren op elk moment aanpassen. Als je weigert, gebruiken we alleen de essentiële cookies en ontvang je helaas geen gepersonaliseerde inhoud. Om te weigeren, .