
Door op “Alles accepteren” te klikken, kunnen we voor jou content personaliseren, advertenties aanpassen en je een geoptimaliseerde ervaring bieden. Sommige informatie is noodzakelijk voor het functioneren van de website en kan niet worden uitgeschakeld. Raadpleeg voor meer informatie ons .
Je kunt je instellingen op elk moment aanpassen.

Weekendje Amsterdam in het iconische 4*-Hotel Die Port van Cleve uit 1870 slechts €109 incl. ontbijt & welkomstdrankje
Vanaf € 109 p.p.
Ahoy Piraat!
Dit is een superaanbieding, die we gevonden hebben bij Travelcircus en we jou nu voorleggen. Voor slechts €109 heb je een weekendje Amsterdam en dat is wel heel speciaal hoor, want Amsterdam is normaal hartstikke duur!
Dat niet alleen, want je mag verblijven in het 4*-Hotel Die Port van Cleve, dat overigens ook nog binnen de grachten te vinden zal zijn. Bovendien heeft dit historische hotel een Tripadvisor Travellers' Choice Award gewonnen.
Er zit een dagelijks ontbijtje bij en een welkomstdrankje om je weekend goed in te luiden. Er is veel data beschikbaar, maar let wel op! Deze deal is boekbaar tot en met 6 augustus, dus wees er op tijd bij.
Voorbeelddata: 06 t/m 08 augustus (klik op de screenshots voor meer data)
Prijs van €218 = €109 per persoon
Je verblijft dus in het bijzondere Hotel Die Port van Cleve, wat een viersterrenhotel is binnen de grachten. Naast een dagelijks ontbijtje krijg je hier ook een lekker welkomstdrankje. Bovendien heeft dit historische hotel een Tripadvisor Travellers' Choice Award gewonnen. Het hotel biedt al 150 een begrip in de stad en is de plek waar je lekkere biefstukken kunt krijgen. Bijzonder is dat de hotelkamers vroeger de plek waren waar er bier werd gebrouwen. Geniet dan ook in de oudste Heineken-bar ter wereld!