In de meivakantie 😎 Pretpark arrangement: op naar Parc Astérix! Dagkaarten + hotelovernachting incl. ontbijt 🥐 Verblijf o.b.v 2 volwassenen en 2 kinderen 🧑🧑🧒🧒
Vanaf € 71 pp
Ahoy Piraat!
Was jij ook zo'n fan van Asterix en Obelix (of nog steeds)? Dat is dit het perfect pretpark voor jou! In Frankrijk heb je namelijk Parc Astérix, waar je op bezoek kan bij je jeugdhelden!
Dit geweldige pretpark is wel 160 hectare groot en heeft meer dan 40 attracties en 13 verschillende themarestaurants! Dit park heeft voor ieder wat wils: draaimolens, achtbanen, waterattracties, spectaculaire shows, een spookhuis en nog veel meer.
Let's go! Op bezoek bij Asterix en Obelix!
Volg je ons al op Instagram? Check hier onze prachtige Instagrampagina!
In deze screenshot zie je een voorbeeldboeking. Klik op de screenshot om meer data te vinden.
Prijs is €285 / 4 = €71,25 per persoon
Let op: deze prijs is op basis van 2 volwassenen + 2 kind van onder de 12
We zijn dan wel piraten, maar we zijn ook een eerlijk stel. We controleren al onze deals wanneer we ze schrijven, zo zijn we er zeker van dat deze beschikbaar zijn. Helaas zijn de zeeën vaak onvoorspelbaar, wat betekent dat de prijzen van zulke goede deals snel kunnen veranderen. Vluchtprijzen fluctueren, hotelkamers raken uitverkocht, valuta jojoën. De vraag naar de beste deals betekent vooral dat de laagste prijzen van korte duur zijn. Heb je de beste prijs gemist? Maak je dan geen zorgen, want we houden een oogje in het zeil voor de volgende prijsknaller 🏴☠️
Wij gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde inhoud aan te bieden en ons verkeer te analyseren. Door op "Alles accepteren" te klikken accepteer je dit en geef je toestemming dat we deze informatie delen met derden en dat je gegevens in de VS verwerkt kunnen worden. Lees voor meer informatie onze .
Je kunt je voorkeuren op elk moment aanpassen. Als je weigert, gebruiken we alleen de essentiële cookies en ontvang je helaas geen gepersonaliseerde inhoud. Om te weigeren, .