3 dagen in Fletcher Hotel-Restaurant de Dikke van Dale, Sluis 🇳🇱 Dicht bij het strand en inclusief ontbijt & 1x diner ❤️
Vanaf € 119 pp
Ahoy Piraten!
Fletcher Hotel-Restaurant de Dikke van Dale, in Sluis, heeft alles wat je nodig hebt voor een heerlijk romantische get-away. Dit charmante hotel in een voormalig klooster ligt op slechts 15 minuten van het strand en 30 minuten van Brugge vandaan. Daarnaast kun je hier dagelijks genieten van een lekker ontbijt en schuif je ook nog eens aan voor een diner.
Je boekt nu een 3-daags verblijf, voor slechts €119 per persoon. Waar wacht je nog op?!
Volg je ons al op Instagram? Check onze prachtige Instagrampagina nu!
In de screenshots hieronder zie je een voorbeeldboeking. Klik op de screenshots om meer opties te bekijken.
Prijs = €238 / 2 personen = €119 per persoon.
We zijn dan wel piraten, maar we zijn ook een eerlijk stel. We controleren al onze deals wanneer we ze schrijven, zo zijn we er zeker van dat deze beschikbaar zijn. Helaas zijn de zeeën vaak onvoorspelbaar, wat betekent dat de prijzen van zulke goede deals snel kunnen veranderen. Vluchtprijzen fluctueren, hotelkamers raken uitverkocht, valuta jojoën. De vraag naar de beste deals betekent vooral dat de laagste prijzen van korte duur zijn. Heb je de beste prijs gemist? Maak je dan geen zorgen, want we houden een oogje in het zeil voor de volgende prijsknaller 🏴☠️
Wij gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde inhoud aan te bieden en ons verkeer te analyseren. Door op "Alles accepteren" te klikken accepteer je dit en geef je toestemming dat we deze informatie delen met derden en dat je gegevens in de VS verwerkt kunnen worden. Lees voor meer informatie onze .
Je kunt je voorkeuren op elk moment aanpassen. Als je weigert, gebruiken we alleen de essentiële cookies en ontvang je helaas geen gepersonaliseerde inhoud. Om te weigeren, .