
Wij gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde inhoud aan te bieden en ons verkeer te analyseren. Door op "Alles accepteren" te klikken accepteer je dit en geef je toestemming dat we deze informatie delen met derden en dat je gegevens in de VS verwerkt kunnen worden. Lees voor meer informatie onze .
Je kunt je voorkeuren op elk moment aanpassen. Als je weigert, gebruiken we alleen de essentiële cookies en ontvang je helaas geen gepersonaliseerde inhoud.

Beleef een unieke ervaring in Hérault: een knusse ecolodge met direct uitzicht op een opvangcentrum voor geredde vossen.
Vanaf € 89 p.p.
Ahoy Piraat!
Dompel je met het gezin onder in een uniek avontuur in het hart van de Hérault, Frankrijk. Slaap in een van de ecolodges van Refuge Eiwah, waar grote glazen puien een direct uitzicht bieden op een verblijf met geredde vossen. Dit is het perfecte ethische alternatief voor de dierentuin, waarbij comfort wordt gecombineerd met een meeslepende natuurervaring.
🦊 Waarom we dit geweldig vinden:
Unieke ervaring: Zie vanuit je bed hoe de vossen tot leven komen zodra de zon ondergaat.
Natuurlijke omgeving: Gelegen in La Boissière, vlakbij Saint-Guilhem-le-Désert en de Grotte de Clamouse.
Leerzaam: Bewustwording over wilde dieren en biodiversiteit.
Capaciteit: Ideaal voor 2 volwassenen en 2 kinderen (met mezzaninebed en slaapbank).
💸 Vanaf €163 per persoon per nacht (op basis van 2 personen) en € 89 per persoon per nacht voor een gezin van 2 volwassenen + 2 kinderen