Verblijf 3 dagen in het hart van de Champagne streek voor slechts €99 p.p. incl. hotel met vroege check-in en late check-out, ontbijt, welkomstdrankje & gratis parkeren
Vanaf € 99 pp
Ahoy Piraat!
Met een bierbudget naar de Champagne streek afreizen?! Ja, dat kan met deze deal van Traveldeal. Met deze deal ga je namelijk al voor €99 p.p. een weekendje (3 dagen) naar de Champagne streek in Noord-Frankrijk! Ook tijdens het weekend van de voorjaarsvakantie!
In deze prijs zitten 2 hotelovernachtingen met ontbijt, een gratis welkomstdrankje en gratis parkeren inbegrepen. Je zult verblijven in het driesterren ibis Château-Thierry. Hier mag je op de dag van aankomst al vanaf half 11 's ochtends inchecken. Ook heb je een late check-out namelijk om 2 uur 's middags. Zo haal je alles uit je verblijf in dit fijne hotel. Dit belooft een sprankelend weekendje weg te worden!
Tip: Dit uitstapje is nog voor de voorjaarsvakantie te boeken. Klik snel hier om de beschikbare data te bekijken.
Liever op een ander moment naar deze sprankelende regio? Bekijk hier alle data.
Wil jij nog meer deals zien? Download onze app om sneller op de hoogte te zijn van de beste deals!
Voorbeelddata: vr 24 t/m zo 26 februari 2023 - Weekend van de voorjaarsvakantie regio zuid (klik op de screenshots voor meer data, info of om te boeken)
Prijs = €197,95 / 2 personen = afgerond €99 per persoon
Je dient nog €1,76 toeristenbelasting te betalen per persoon bij de accommodatie bij een verblijf van twee nachten.
Liever tijdens de voorjaarsvakantie midden/ noord naar de Champagnestreek?
Voorbeelddatum: vr 03 t/m zo 05 maart 2023 - Weekend van de voorjaarsvakantie midden / noord (Klik op de screenshot voor meer info/ data of om te boeken)
Prijs = €197,95 / 2 personen = afgerond €99 per persoon
Je dient nog €1,76 toeristenbelasting te betalen per persoon bij de accommodatie bij een verblijf van twee nachten.
Je verblijft tijdens je uitstapje naar de Champagne streek in ibis Château-Thierry, een mooi driesterrenhotel gelegen in het hart van deze prachtige regio. Zo vind je de champagnekelders al op 1 kilometer van de accommodatie en Château-Thierry op slechts 20 meter! Je kunt ook een dagtripje maken naar het mooie Reims. Je auto kun je bovendien gratis parkeren bij de accommodatie.
Het hotel heeft bovendien een mooi terras met uitzicht op de Marne rivier. Vanaf je kamer kijk je ofwel uit op deze rivier of op een wijngaard. Hoe mooi is dat? Bovendien krijg je zeker de tijd om dit prachtige uitzicht in je op te nemen. Je hebt bij dit hotel immers een vroege check-in (10:30) en een late check-out (14:00). Je begint je dag goed met een lekker ontbijtje.
Wij gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde inhoud aan te bieden en ons verkeer te analyseren. Door op "Alles accepteren" te klikken accepteer je dit en geef je toestemming dat we deze informatie delen met derden en dat je gegevens in de VS verwerkt kunnen worden. Lees voor meer informatie onze .
Je kunt je voorkeuren op elk moment aanpassen. Als je weigert, gebruiken we alleen de essentiële cookies en ontvang je helaas geen gepersonaliseerde inhoud. Om te weigeren, .