VakantiePiraten
Profile
Impressions and Other Assets/psb_background_picture
Zoek & Boek jouw droomvakantieBoek hotels, vluchten & meer
Zoek & boek jouw droomvakantie
RondreizenVakantiehuizen
Bestemming
-

Zorgvuldig gekozen deals door onze piraten

Laat je inspireren!

De beste deals voor jou
VakantiePiraten
Profile
VakantiePiraten

Zorgvuldig gekozen deals door onze piraten

Laat je inspireren!

De beste deals voor jou
Architecture, Athens, Attica
Deze deal is verlopen.
Accommodaties

Stedentripje naar Athene 🇬🇷

Lang weekend (4dgn) naar Athene, Griekenland voor €190 p.p. incl. vluchten, hip hotel & ontbijt

Vanaf € 190 pp

Gepubliceerd door
Coco·6-1-2023
Opslaan
Delen
AprMeiJunJulAugSepOktNovDecJanFebMaa

Ahoy Piraat!

Wij weten het nog heel goed... de eerste keer dat we in Athene waren. Het indrukwekkende Parthenon dat je door haar ligging bovenop de Akropolis vanaf vele punten in de stad kunt zien liggen, de vele interessante musea, het overheerlijke eten, lekkere wijnen en ouzo cocktails en de vele hippe rooftop bars die je steeds weer op een waanzinnig uitzicht trakteren. Ja, Athene is een stad die een indruk op ons heeft achtergelaten.

Met deze voordelige stedentrip van Traveldeal kun je al dit moois nu zelf gaan ervaren! Je gaat voor €190 p.p. namelijk al een lang weekend (4 dagen) naar de Griekse hoofdstad. Je verblijf in een hip hotel met ontbijt en vluchten zitten reeds in de prijs inbegrepen.

Ons prijsvoorbeeld is gebaseerd op een verblijf in februari. Wil je liever op een ander moment naar Athene? Bekijk dan hier de beschikbaarheid. Je boekt deze toffe stedentrip al t/m augustus 2023.

Wil jij nog meer deals zien? Download onze app om sneller op de hoogte te zijn van de beste deals!

Highlights

Beschikbare data
Al te boeken t/m augustus 2023
Gratis Wifi
Ontbijtinfo
Ontbijt inbegrepen
Panoramisch uitzicht
Geweldig uitzicht vanaf het dakterras
Vluchten inbegrepen
Vanaf Charleroi, Eindhoven of Schiphol

Details

Voorbeelddata: vr 03 t/m ma 06 februari 2023 (klik op de screenshots voor meer data, info of om te boeken)

Prijs = €379,45 / 2 personen = €189,73 per persoon

Accommodatie

Je verblijft tijdens je tripje naar Athene bij Dave Red Athens, een hip hotel op zo'n 300 meter van het Omonia-plein. De dichtstbijzijnde metrohalte vind je al op 200 meter van de accommodatie. Het hotel beschikt over een 24-uursreceptie, gratis WiFi, airconditioning, sfeervolle bar en een dakterras met waanzinnig uitzicht over de stad. Een dagelijks ontbijtje is bij je verblijf inbegrepen.

Check alle aanbiedingen:

Word lid van onze Facebookgroep voor al je vragen 👇🏻

Eenvoudig en snel bij het vliegveld parkeren

Parkeren bij het vliegveld is vaak een hoop gedoe, maar als je voor je vakantie al een parkeerplaats boekt via 247Parking of via Quick Parking, wordt het allemaal een stuk eenvoudiger. Ga je met de auto naar Schiphol, dan is 247Parking de voordeligste optie. Indien je met de auto reist naar Eindhoven Airport, Rotterdam Airport, Weeze, Düsseldorf, Brussel of Brussel Charleroi, dan kun je gebruik maken van Quick Parking om tijd én stress te besparen. Je kan zelf kiezen uit shuttle parking of valet parking voor een stressvrij begin van je vakantie.

Impressie

Tags

StedentripWeekendMini-breakZomerInclusief ontbijt
Een juridisch probleem melden

Wij waarderen jouw privacy

Wij gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde inhoud aan te bieden en ons verkeer te analyseren. Door op "Alles accepteren" te klikken accepteer je dit en geef je toestemming dat we deze informatie delen met derden en dat je gegevens in de VS verwerkt kunnen worden. Lees voor meer informatie onze .

Je kunt je voorkeuren op elk moment aanpassen. Als je weigert, gebruiken we alleen de essentiële cookies en ontvang je helaas geen gepersonaliseerde inhoud. Om te weigeren, .