Unieke Waterfront Spa Suite bij 5*-Mainport Rotterdam slechts €145 p.p. incl. ontbijt, privé jacuzzi & sauna
Vanaf € 145 pp
Ahoy Piraat!
Een hoger aantal sterren zal jij niet aantreffen in Nederland. Het 5*-Mainport Design Hotel Rotterdam weet wel wat goed voor je is en dat laten ze graag zien. Zo heb je een Waterfront Spa Suite voor maar €145 per persoon.
Klinkt niet als de goedkoopste kamer die we aanbieden, maar via Hotels.nl hebben we deze kamer gevonden met een reden: het is namelijk schitterend! Een sensationele suite waarbij je een eigen privéjacuzzi hebt en wanneer je in deze jacuzzi zit, je ook nog eens uitzicht hebt op de Erasmusbrug. Dat is nog niet alles want deze kamer biedt ook nog een sauna en ontbijt, zodat je optimaal kunt genieten!!
Voorbeelddatum: 27 t/m 28 april (klik op de screenshot om meer kamerstypes en data te vinden)
Prijs is €290,70 / 2 personen = €145,35 per persoon. Let op dat je hierbij het Heerlijk Ontspannen Arrangement selecteert bij de Waterfront Spa suite. Indien de kamer niet verschijnt, let erop dat je de juiste data hebt geselecteerd.
Je verblijft in een unieke Waterfront Spa Suite, waarbij je in een ruime kamer zult overnachten. Het is echt niet zomaar een overnachting, want hier kan je genieten van een spectaculaire uitzicht op de Erasmusbrug. Daarnaast heb je een heerlijke ronde jacuzzi, een sauna en mag jij 's ochtends genieten van een smaakvol ontbijtje, dat ook nog eens bij de prijs inbegrepen zit.
Wij gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde inhoud aan te bieden en ons verkeer te analyseren. Door op "Alles accepteren" te klikken accepteer je dit en geef je toestemming dat we deze informatie delen met derden en dat je gegevens in de VS verwerkt kunnen worden. Lees voor meer informatie onze .
Je kunt je voorkeuren op elk moment aanpassen. Als je weigert, gebruiken we alleen de essentiële cookies en ontvang je helaas geen gepersonaliseerde inhoud. Om te weigeren, .