Kom helemaal tot rust tijdens de zomervakantie in de Spaanse bergen! Boek nu deze tiny house een week lang voor slechts €308 p.p.
Vanaf € 308 pp
Ahoy Piraat!
Ben jij op zoek naar een unieke locatie waar je kan genieten van de natuur en helemaal tot rust kan komen? Dan is deze tiny house in Asturias, Spanje helemaal wat voor jou!
Je geniet er in the middle of nowhere van een uitmuntend uitzicht! En je buren zijn schattige paarden, koeien en hertjes! Wat wil je nog meer?
Wil jij er een week in juli helemaal off-grid gaan dan betaal je €308 p.p. Je bent van alle gemakken voorzien en dat komt neer op €123 p.p. per nacht!
Lukt juli niet voor jou? Dan vind je hier nog meer beschikbare data.
Wil jij nog meer deals zien? Download onze app om sneller op de hoogte te zijn van de beste deals!
Voorbeelddata: 13 t/m 18 juli 2023 (klik op de screenshot voor meer data, info of om te boeken)
Prijs = €616/ 2 personen = €308 per persoon
Je vindt deze tiny house in Asturias, Spanje. Aangezien deze accommodatie in the middle of nowhere ligt, moet je er wel wat voor doen. Na twee en half uur rijden en tien minuutjes wandelen, bereik jij het tiny house! Er is een badkamer, keuken en slaapkamer en je geniet van het uitzicht vanop je eigen terrasje.
Wij gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde inhoud aan te bieden en ons verkeer te analyseren. Door op "Alles accepteren" te klikken accepteer je dit en geef je toestemming dat we deze informatie delen met derden en dat je gegevens in de VS verwerkt kunnen worden. Lees voor meer informatie onze .
Je kunt je voorkeuren op elk moment aanpassen. Als je weigert, gebruiken we alleen de essentiële cookies en ontvang je helaas geen gepersonaliseerde inhoud. Om te weigeren, .