Hotel vol fun & wellness 🙌 3-daags arrangement voor een hele scherpe prijs bij het 4*-HUP hotel incl. ontbijt, wellness toegang & HUP Sport and Play
Vanaf € 111 pp
Ahoy Piraat
Zin in een sportief uitje met een flinke dosis fun én ontspanning? Dan ligt er een ware schat op je te wachten in Mierlo! Bij het energieke HUP Hotel geniet je van een 3-daags verblijf boordevol activiteiten: van bowlen tot zwemmen en relaxen in de wellness. En dat alles voor een piratenprijs vanaf slechts €111 per persoon op basis van 2 nachten inclusief ontbijt.
Een buitenkans voor wie houdt van actie én voordeel. Aarzel niet te lang, want dit soort deals verdwijnen sneller dan een schip aan de horizon! Je boekt het allemaal via Voordeeluitjes!
In de screenshots hieronder zie je een voorbeeldboeking. Klik op de screenshots om meer opties te bekijken.
We zijn dan wel piraten, maar we zijn ook een eerlijk stel. We controleren al onze deals wanneer we ze schrijven, zo zijn we er zeker van dat deze beschikbaar zijn. Helaas zijn de zeeën vaak onvoorspelbaar, wat betekent dat de prijzen van zulke goede deals snel kunnen veranderen. Vluchtprijzen fluctueren, hotelkamers raken uitverkocht, valuta jojoën. De vraag naar de beste deals betekent vooral dat de laagste prijzen van korte duur zijn. Heb je de beste prijs gemist? Maak je dan geen zorgen, want we houden een oogje in het zeil voor de volgende prijsknaller 🏴☠️
Wij gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde inhoud aan te bieden en ons verkeer te analyseren. Door op "Alles accepteren" te klikken accepteer je dit en geef je toestemming dat we deze informatie delen met derden en dat je gegevens in de VS verwerkt kunnen worden. Lees voor meer informatie onze .
Je kunt je voorkeuren op elk moment aanpassen. Als je weigert, gebruiken we alleen de essentiële cookies en ontvang je helaas geen gepersonaliseerde inhoud. Om te weigeren, .