Meivakantie Straatsburg in luxe 4*-hotel met toegang spa incl. ontbijt en verblijf in een Superior Kamer
Vanaf € 48 pp
Ahoy Piraat!
Wat is Straatsburg toch een pareltje om te bezoeken. Deze stad is zo schitterend. Maar indien je deze reis echt compleet wilt maken moet je echt 4*-7 Hotel & Spa als uitvalsbasis gebruiken. Dit hotel met wellness laat jou helemaal welkom voelen. Om te beginnen krijg je een glas Crémant bij aankomst, geniet je van dagelijks ontbijt en toegang tot de sporthal.
Je betaalt nu slechts €48 p.p. voor een hotelovernachting in de meivakantie. Twee nachten heb je al voor €102 per persoon. Je hebt veel mogelijke vertrekdata t/m augustus 2025. Je boekt het snel via Voyage Privé.
Let op: het betreft een tijdelijke aanbieding. Wees er dus snel bij.
Wil jij nog meer deals zien? Download onze app om sneller op de hoogte te zijn van de beste deals!
Je moet je aanmelden bij Voyage Privé om deze aanbieding te boeken. Dit kan je doen met je e-mailadres, of bijvoorbeeld Facebook te gebruiken om in te loggen. Let op dat deze deal slechts tijdelijk te boeken is.
In deze screenshot zie je een voorbeeldboeking. Klik op de screenshot om meer data te vinden.
Prijs = €96 / 2 personen = €48 per persoon
Superior Kamer of Familiekamer
Ontbijt
1 fles Elzasser wijn bij verblijven vanaf 3 nachten
Toegang tot de sporthal (enkel toegankelijk voor volwassenen)
Toegang tot de spa (2 uur, vooraf te reserveren)
Wij gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde inhoud aan te bieden en ons verkeer te analyseren. Door op "Alles accepteren" te klikken accepteer je dit en geef je toestemming dat we deze informatie delen met derden en dat je gegevens in de VS verwerkt kunnen worden. Lees voor meer informatie onze .
Je kunt je voorkeuren op elk moment aanpassen. Als je weigert, gebruiken we alleen de essentiële cookies en ontvang je helaas geen gepersonaliseerde inhoud. Om te weigeren, .