Goedkoper én zonniger dan thuis 😍 Een volle maand in Portugal in een studio met keukentje & zwembad inclusief vluchten ✈️
Vanaf € 406 pp
Je boekt de vluchen apartBoek hier de vluchten!OMG Piraten! 😮
Wat betaal jij eigenlijk voor je huur per maand? €800? €1.200?
Wat we je nu laten zien klinkt ongelofelijk, maar het is echt waar: je kunt een HELE MAAND aan de Algarve verblijven voor slechts €406 per persoon❗️En ja, dat is inclusief vluchten!
Of je nou komt voor vakantie of een workation: de herfst aan zee in Portugal is écht een aanrader. En als het ook nog goedkoper is dan thuisblijven, dan is het helemaal een no-brainer.
We hebben goedkope vluchten voor de maand november gevonden en gecombineerd met een studio in Portimão. Die studio ligt op zo’n 20 minuten lopen van het prachtige strand Praia da Rocha en op loopafstand van het centrum van het kustplaatsje.
De ligging is top om de hele Algarve van west naar oost te ontdekken 😍
✈️ De vlucht (retour) vertrekt vanaf Brussel Charleroi. Inbegrepen is alleen een kleine tas/personal item. Heb je aan handbagage niet genoeg voor een maand, dan kun je voor ongeveer €20 een trolley bijboeken.
💻 Remote werken?
Er is wifi aanwezig en volgens reviews werkt dat prima. Maar voor de zekerheid raden we je aan om een lokale simkaart te regelen, een hotspot te gebruiken of een draagbare wifi-router mee te nemen als backup.
Klik op "Onze laagste prijs" en kies de beste aanbieding uit de lijst.
€667 / 2 Personen = €333,50
Je kunt natuurlijk ook een kortere reistijd boeken. Kies de tijd wanneer jij op reis wilt en kijk wat de aanbiedingen zijn!
⚠️ Houd er rekening mee dat de prijs bij een last minute snel kan veranderen of uitverkocht kan zijn. Probeer de datum een dag of twee te verschuiven en kijk of het dan beschikbaar is!
€73 (vluchten) + 333,50€ (accommodatie) = €406,50
Wil je op een ander moment reizen? Hier vind je meer vluchten naar Faro:
Soms is de voorbeelddatum niet meer beschikbaar of net geboekt door andere piraten. Probeer dan het volgende:
Datum opnieuw invoeren in Trivago
Datum een dagje vooruit én weer terug klikken
Ander apparaat of browser gebruiken (iPhone kan soms moeilijk doen)
📌 Trivago is een prijsvergelijker, dus het kan zijn dat je een andere prijs of aanbieder ziet bij het doorklikken. Vooral bij kleinschalige hotels of appartementen zijn de goedkoopste kamers snel weg. Dus: wie het eerst komt...
💡 Wij checken alle deals zorgvuldig bij het plaatsen, maar prijzen kunnen snel veranderen. Het is dus geen clickbait als je net misgrijpt - wij houden de zee voor je in de gaten 🏴☠️
Lagos: hip stadje met relaxte sfeer. Perfect vertrekpunt voor wandelingen zoals de beroemde Fishermen’s Trail.
Surfen in Sagres: het surf-mekka van Portugal met relaxte hostels en goede surfscholen. Door de ligging vind je altijd wel een goede spot.
SUP in Benagil: huur een SUP of kajak en verken de beroemde Benagil-grot en de indrukwekkende kustlijn op eigen houtje – mijn persoonlijke highlight!
7 Hanging Valleys Trail: spectaculaire hike met waanzinnig uitzicht, ruige kliffen en fotogenieke baaien.
Tavira: misschien wel het mooiste en meest authentieke stadje aan de Algarve. Veel minder toeristisch en bijna tegen de Spaanse grens aan. Denk: een kasteel, 30 kerken en huisjes met traditionele tegels.
Wij gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde inhoud aan te bieden en ons verkeer te analyseren. Door op "Alles accepteren" te klikken accepteer je dit en geef je toestemming dat we deze informatie delen met derden en dat je gegevens in de VS verwerkt kunnen worden. Lees voor meer informatie onze .
Je kunt je voorkeuren op elk moment aanpassen. Als je weigert, gebruiken we alleen de essentiële cookies en ontvang je helaas geen gepersonaliseerde inhoud. Om te weigeren, .