
Wij gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde inhoud aan te bieden en ons verkeer te analyseren. Door op "Alles accepteren" te klikken accepteer je dit en geef je toestemming dat we deze informatie delen met derden en dat je gegevens in de VS verwerkt kunnen worden. Lees voor meer informatie onze .
Je kunt je voorkeuren op elk moment aanpassen. Als je weigert, gebruiken we alleen de essentiële cookies en ontvang je helaas geen gepersonaliseerde inhoud.

Ontsnap aan de kou naar Marsa Alam! Verblijf in het geliefde Flamenco Beach & Resort direct aan een privéstrand met eigen huisrif, inclusief vluchten én all-inclusive verzorging.
Vanaf € 402 p.p.
Ahoy Piraat!
Ben jij die kille najaarsdagen en donkere ochtenden nu al helemaal zat? Tijd om je zwemkleding in te pakken en koers te zetten naar de zonovergoten Rode Zee! Terwijl het kwik in Nederland daalt, geniet je in het Egyptische Marsa Alam van temperaturen rond de 25-30 graden, wuivende palmbomen en een azuurblauwe zee.
Via Corendon boek je nu een heerlijke 8-daagse winterzonvakantie naar het uitstekend beoordeelde 4★ Flamenco Beach & Resort vanaf slechts €402 per persoon. Het beste van alles? Je zit op basis van all-inclusive, dus al je maaltijden, snacks en drankjes zijn al geregeld! Bovendien stap je direct vanuit het resort het privéstrand op, waar een prachtig huisrif voor de deur ligt vol kleurrijk koraal, tropische vissen en zeeschildpadden. Liever iets langer relaxen? Je boekt 11 dagen al vanaf € 519! 👇
Dit maakt het een geweldige deal: een complete 8-daagse zonvakantie in de winter naar een 4-sterrenresort direct aan zee, inclusief vluchten én onbeperkt eten en drinken voor net iets meer dan €400 is ongekend voordelig!
Wil jij nog meer deals zien? Download onze app om sneller op de hoogte te zijn van de beste deals!
In deze screenshots zie je een voorbeeldboeking. Klik op de screenshots om meer data te vinden.
Prijs €804 / 2 personen = €402 per persoon
Toch niet de deal die je zoekt? Check hier onze aanbiedingen naar Egypte:
Parkeren bij het vliegveld is vaak een hoop gedoe, maar als je voor je vakantie al een parkeerplaats boekt via Quick Parking, wordt het allemaal een stuk eenvoudiger. Ga je met de auto naar Schiphol, Eindhoven Airport, Rotterdam Airport, Weeze, Düsseldorf, Brussel of Brussel Charleroi, dan kun je gebruik maken van Quick Parking om tijd én stress te besparen. Je kan zelf kiezen uit shuttle parking of valet parking voor een stressvrij begin van je vakantie.
We zijn dan wel piraten, maar we zijn ook een eerlijk stel. We controleren al onze deals wanneer we ze schrijven, zo zijn we er zeker van dat deze beschikbaar zijn. Helaas zijn de zeeën vaak onvoorspelbaar, wat betekent dat de prijzen van zulke goede deals snel kunnen veranderen. Vluchtprijzen fluctueren, hotelkamers raken uitverkocht, valuta jojoën. De vraag naar de beste deals betekent vooral dat de laagste prijzen van korte duur zijn. Heb je de beste prijs gemist? Maak je dan geen zorgen, want we houden een oogje in het zeil voor de volgende prijsknaller 🏴☠️