8-daagse all inclusive in 5*-resort met eigen waterpark en spa in Egypte inclusief vluchten vanaf Amsterdam
Vanaf € 479 pp
Ahoy Piraat!
Een all-inclusive vakantie in een avontuurlijk waterpark resort in Hurghada. Wek adrenaline op in één van de acht zwembaden met glijbanen en kom daarna helemaal tot rust in het wellnesscentrum met een heerlijke massage. Geniet van de prachtige natuur in Hurghada en bezoek een van de witte zandstranden of neem de shuttlebus van het hotel naar het centrum om cultuur te snuiven.
Met deze deal van Corendon ga je al voor slechts €479 p.p. voor 8 dagen naar het Titanic Beach Spa en Aquapark waar je verblijft o.b.v all-inclusive. Deze prijs is inclusief vluchten vanaf Amsterdam!
Liever op een ander moment of voor een andere verblijfsduur naar Hurghada? Bekijk hieronder de beschikbaarheid. Je boekt deze vakantie nu al t/m maart 2026.
Wil jij nog meer deals zien? Download onze app om sneller op de hoogte te zijn van de beste deals!
Prijs = €958 / 2 = €479 per persoon
Bij Titanic Beach Spa en Aquapark kan je heerlijk genieten van de zwembaden met glijbanen of van de voordelen van een all inclusive verblijf. Je kan genieten van een maaltijd in een van de zeven restaurants met verschillende keukens. Ook kan je heir genieten van de sauna, het stoombad of een massage in het wellnesscentrum. Wil je Hurghada verkennen? Dat kan gemakkelijk met de shuttlebus van het hotel naar het centrum van de stad.
Wij gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde inhoud aan te bieden en ons verkeer te analyseren. Door op "Alles accepteren" te klikken accepteer je dit en geef je toestemming dat we deze informatie delen met derden en dat je gegevens in de VS verwerkt kunnen worden. Lees voor meer informatie onze .
Je kunt je voorkeuren op elk moment aanpassen. Als je weigert, gebruiken we alleen de essentiële cookies en ontvang je helaas geen gepersonaliseerde inhoud. Om te weigeren, .