VakantiePiraten
Profile
Impressions and Other Assets/lanzarote_2_v02ahu
Vakanties

All-inclusive winterzonvakantie naar Lanzarote ☀️

Voordelig vertrekken in december| 7 dagen voor €378 p.p. incl. vluchten & all-inclusive verblijf in 4*-hotel

vanaf € 378 p.p.

Gepubliceerd door
Florence·16-9-2023
Opslaan
Delen
JanFebMaaAprMeiJunJulAugSepOktNovDec

Ahoy Piraten!

Voor iedereen die nog op zoek is naar een luxe winterzonvakantie voor een schappelijke prijs 👉 Dan is deze deal voor jou!

Met deze aanbieding van Prijsvrij ga je in december extra voordelig op vakantie naar Lanzarote. Voor slechts €378 per persoon ga je 8 dagen genieten aan het strand en verblijf je in een mooi 4*-hotel op basis van all-inclusive. Verder zijn de vluchten vanaf Brussel Charleroi ook inbegrepen.

Hey, Ho, Let's go!

Wil jij nog meer deals zien? Download onze app om sneller op de hoogte te zijn van de beste deals!

We zijn genomineerd voor Website van het jaar 2023 en we willen heel graag winnen! Stemmen kost slechts een minuutje en je kunt prachtige prijzen winnen. Vergeet niet je stem per mail te bevestigen (check je spamfolder). Je kunt stemmen tot en met 20 oktober.

STEM OP VAKANTIEPIRATEN

Highlights

Buitenzwembad
Dicht bij het strand
Halfpension
Wellnesscentrum
Tegen betaling
Directe vlucht
Vanaf Brussel Charleroi
Gratis Wifi
Gym / fitness
All -inclusive

Details

Voorbeelddata: 13 t/m 19 december 2023 (Klik op de screenshots voor meer info/ data of om te boeken)

Prijs = €757,42 / 2 personen = €378,71 per persoon

Accommodatie

Tijdens deze vakantie naar Lanzarote verblijf je in het mooie 4*-Beatriz Playa & Spa direct aan de boulevard en bij het strand. Dit luxe hotel beschikt over meer dan 400 kamers en is voorzien van 5 restaurants, 3 bars, 2 buitenzwembaden, 1 binnenzwembad (tegen betaling), een groot zonneterras, een spacentrum (tegen betaling), fitness, verschillende sportfaciliteiten, entertainment en meer.

Check alle aanbiedingen:

Word lid van onze Facebookgroep voor al je vragen 👇🏻

Eenvoudig en snel bij het vliegveld parkeren

Parkeren bij het vliegveld is vaak een hoop gedoe, maar als je voor je vakantie al een parkeerplaats boekt via Quick Parking, wordt het allemaal een stuk eenvoudiger. Ga je met de auto naar Schiphol, Eindhoven Airport, Rotterdam Airport, Weeze, Düsseldorf, Brussel of Brussel Charleroi, dan kun je gebruik maken van Quick Parking om tijd én stress te besparen. Je kan zelf kiezen uit shuttle parking of valet parking voor een stressvrij begin van je vakantie.

Website van het jaar 2023

Impressie

Tags

StrandvakantieLast MinuteEuropaWinterzonAll InclusiveHerfstOnder de 500 euroOnder de 2000 euroOnder de 1000 euroWellness