VakantiePiraten
Profile
Beach, Canary Islands, Coast
Deze deal is een paar dagen geleden gepubliceerd en kan in de tussentijd zijn veranderd.
Vakanties

Avontuurtje op Fuerteventura

8-daagse zonvakantie naar Fuerteventura slechts €436 p.p. incl. vluchten, transfers & verblijf

vanaf € 436 p.p.

Gepubliceerd door
Pasmaatje·3-6-2023
Opslaan
Delen
JanFebMaaAprMeiJunJulAugSepOktNovDec

Ahoy Piraat!

Het Spaanse eiland Fuerteventura heeft een mooie vakantie te bieden. Vaak betaal je hier wel de hoofdprijs voor, maar als je nu deze vakantie boekt, kun je al voor €437 p.p. genieten van een 8-daagse zonnige vakantie! Voor dit bedrag krijg je niet alleen een 8-daags verblijf in Maxorata Beach, een goed beoordeeld verblijf (8/10) in het leuke dorpje Corralejo, maar ook de vluchten en transfers zijn inbegrepen in deze topprijs. Wat een topdeal van de Vakantiediscounter.

Je vertrekt in ons prijsvoorbeeld eind juni op vakantie naar Fuerteventura. Wil je liever op een ander moment genieten op schitterend Fuerteventura? Check dan hier de andere beschikbare data. Deze mooie vakantie is namelijk t/m maart 2024 te boeken.

Wil jij nog meer deals zien? Download onze app om sneller op de hoogte te zijn van de beste deals!

Highlights

Beschikbare data
Al te boeken t/m maart 2024
Beste locatie
In de geliefde badplaats Corralejo
Buitenzwembad
Dicht bij het strand
Op loopafstand van de accommodatie
Dicht bij zee
Fietsverhuurinformatie
Te huren bij de accommodatie
Goed beoordeeld hotel
8/10 van eerdere gasten
Gratis Wifi
Inclusief transfers
Bekijk alle highlights

Details

Voorbeelddatum: 22 juni t/m 29 juni 2023 (klik op de screenshots voor meer data/ info of om te boeken)

Prijs = €872,50 / 2 personen = €436,25 per persoon

Accommodatie

Je verblijft in het 3*-appartementencomplex Maxorata Beach. Dit comfortabele complex bevindt zich op een rustige locatie omringd door tropische tuinen en op loopafstand van het strand van Corralejo. Loop je iets verder, dan kun je het Baku Water Park, het dorpscentrum, de traditionele markt en 2 winkelcentra vinden. De spectaculaire zandduinen liggen wat verder, net als de ferryhaven waar ferryboten uitvaren richting Lobos en Lanzarote. Er is een zwembad met poolbar en je kan een fiets huren. Kortom, voor een mooie vakantie ben je hier aan het goede adres.

Check alle aanbiedingen:

Word lid van onze Facebookgroep voor al je vragen 👇🏻

Eenvoudig en snel bij het vliegveld parkeren

Parkeren bij het vliegveld is vaak een hoop gedoe, maar als je voor je vakantie al een parkeerplaats boekt via 247Parking of via Quick Parking, wordt het allemaal een stuk eenvoudiger. Ga je met de auto naar Schiphol, dan is 247Parking de voordeligste optie. Indien je met de auto reist naar Eindhoven Airport, Rotterdam Airport, Weeze, Düsseldorf, Brussel of Brussel Charleroi, dan kun je gebruik maken van Quick Parking om tijd én stress te besparen. Je kan zelf kiezen uit shuttle parking of valet parking voor een stressvrij begin van je vakantie.

Impressie

Tags

StrandvakantieZomer