VakantiePiraten
Profile
Impressions and Other Assets/psb_background_picture
Zoek & Boek jouw droomvakantieBoek hotels, vluchten & meer
Zoek & boek jouw droomvakantie
RondreizenVakantiehuizenWintersport
Bestemming
-

Zorgvuldig gekozen deals door onze piraten

Laat je inspireren!

De beste deals voor jou
VakantiePiraten
Profile
VakantiePiraten

Zorgvuldig gekozen deals door onze piraten

Laat je inspireren!

De beste deals voor jou
htop amaika 4 superior adults only
Vakanties

Chillen aan de Costa Barcelona ☀

6 dagen in geweldig 4*- Adults Only hotel aan de Spaanse kust o.b.v. all-inclusive ✈️

Vanaf € 445 pp

Gepubliceerd door
Kiki·1-2-2025
Opslaan
Delen
FebMaaAprMeiJunJulAugSepOktNovDecJan

Ahoy Piraat!

Geniet van een welverdiende strandvakantie in het luxe 4*-H-Top Amaika Hotel (8,8/10) - een Adults-Only (16+) hotel aan de prachtige Costa Barcelona, in Calella. Je verblijft hier o.b.v. all-inclusive verzorging al voor €445 per persoon! Echt een koopje, vooral als je je bedenkt dat ook vluchten vanaf Eindhoven ook al inbegrepen zijn in de prijs. Je vertrekt in maart en pakt dus de heerlijke Spaanse lente mee ☀️

Wil jij nog meer deals zien? Download onze app om sneller op de hoogte te zijn van de beste deals!

Highlights

Goed beoordeeld hotel
8,8/10
Vluchten inbegrepen
Vluchten vanaf Eindhoven
All -inclusive
Buitenzwembad
Beste locatie
Het hotel ligt op steenworp afstand van het strand
Dicht bij het strand
Directe vlucht
Luxe
Wellnesscentrum

Details

In deze screenshot zie je een voorbeeldboeking. Klik op de screenshot om meer data te vinden.

Prijs = €890 / 2 = €445 per persoon

Accommodatie

Het 4*-H-Top Amaika Hotel ligt direct aan het zandstrand, in een levendige buurt, in Calella. Het hotel biedt een bagagedepot, een tv-ruimte, medische dienst, een transferservice, op bepaalde tijden een betaalde roomservice, een wekdienst, een conferentieruimte, een projector, een rookmelder en een lounge. Wi-Fi is kosteloos aanwezig.

In de kamer vind je een heerlijke tweepersoonsbed. Airconditioning en een verwarming zijn aanwezig de kamers. Een balkon of een terras behoort tot de standaardvoorzieningen van de meeste kamers. Ook zijn een mini-koelkast en een thee-/koffiezetapparaat aanwezig. Ook is er een telefoon, tv met satelliet-/kabelontvangst en Wi-Fi (kosteloos). De badkamers beschikken over een douche, een bad en een bidet

Check alle aanbiedingen:

Word lid van onze Facebookgroep voor al je vragen 👇🏻

Eenvoudig en snel bij het vliegveld parkeren

Parkeren bij het vliegveld is vaak een hoop gedoe, maar als je voor je vakantie al een parkeerplaats boekt via Quick Parking, wordt het allemaal een stuk eenvoudiger. Je kan zelf kiezen uit shuttle parking of valet parking voor een stressvrij begin van je vakantie.

Piraten prijzen

We zijn dan wel piraten, maar we zijn ook een eerlijk stel. We controleren al onze deals wanneer we ze schrijven, zo zijn we er zeker van dat deze beschikbaar zijn. Helaas zijn de zeeën vaak onvoorspelbaar, wat betekent dat de prijzen van zulke goede deals snel kunnen veranderen. Vluchtprijzen fluctueren, hotelkamers raken uitverkocht, valuta jojoën. De vraag naar de beste deals betekent vooral dat de laagste prijzen van korte duur zijn. Heb je de beste prijs gemist? Maak je dan geen zorgen, want we houden een oogje in het zeil voor de volgende prijsknaller 🏴‍☠️

Impressie

Tags

StrandvakantieFamilievakantieWellnessZomerAdults OnlyHalfpension
Een juridisch probleem melden

Wij waarderen jouw privacy

Wij gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde inhoud aan te bieden en ons verkeer te analyseren. Door op "Alles accepteren" te klikken accepteer je dit en geef je toestemming dat we deze informatie delen met derden en dat je gegevens in de VS verwerkt kunnen worden. Lees voor meer informatie onze .

Je kunt je voorkeuren op elk moment aanpassen. Als je weigert, gebruiken we alleen de essentiële cookies en ontvang je helaas geen gepersonaliseerde inhoud. Om te weigeren, .