Complete winterreis voor 5 dagen naar de hoofdstad van Fins Lapland inclusief vluchten & centraal hotel met ontbijt
Vanaf € 599 pp
Ahoy Piraat!
Rovaniemi is de hoofdstad van Fins Lapland, waar het allemaal gebeurt. Hier vind je de woonplaats van de Kerstman, maak je kans om het noorderlicht te spotten en kan je genieten van het gezelschap van rendieren of een sledetocht doen met husky's. Het kan en mag allemaal.
Voor een goede uitvalsbasis kan je terecht in het driesterren Hotel Scandic Pohjanhovi. Dit hotel is misschien een van de meest bekende hotels van de stad. Hier heb je een dagelijks ontbijtje en verblijf je naast het kantoor van Lapland Safari's, een van de bekendste excursieorganisaties. Ook tref je hier een binnenzwembad aan, om even bij te komen van een lange dag. Voor slechts €595 heb je een prachtige winterreis naar Lapland inclusief vluchten!
Wil jij nog meer deals zien? Download onze app om sneller op de hoogte te zijn van de beste deals!
In deze screenshots zie je een voorbeeldboeking. Klik op de screenshots om meer data te vinden.
Prijs = €1199,50 / 2 personen = €599,75
Parkeren bij het vliegveld is vaak een hoop gedoe, maar als je voor je vakantie al een parkeerplaats boekt via Quick Parking, wordt het allemaal een stuk eenvoudiger. Je kan zelf kiezen uit shuttle parking of valet parking voor een stressvrij begin van je vakantie.
Wij gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde inhoud aan te bieden en ons verkeer te analyseren. Door op "Alles accepteren" te klikken accepteer je dit en geef je toestemming dat we deze informatie delen met derden en dat je gegevens in de VS verwerkt kunnen worden. Lees voor meer informatie onze .
Je kunt je voorkeuren op elk moment aanpassen. Als je weigert, gebruiken we alleen de essentiële cookies en ontvang je helaas geen gepersonaliseerde inhoud. Om te weigeren, .