
Wij gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde inhoud aan te bieden en ons verkeer te analyseren. Door op "Alles accepteren" te klikken accepteer je dit en geef je toestemming dat we deze informatie delen met derden en dat je gegevens in de VS verwerkt kunnen worden. Lees voor meer informatie onze .
Je kunt je voorkeuren op elk moment aanpassen. Als je weigert, gebruiken we alleen de essentiële cookies en ontvang je helaas geen gepersonaliseerde inhoud.

18 dagen naar duikparadijs Sharm el Sheikh voor een bodemprijsje 🤿 Incl. all inclusive verblijf in een goed resort & vluchten vanaf Amsterdam.
Vanaf € 695 p.p.
Ahoy Piraat!
Ontsnap aan de Nederlandse winter: 18 dagen all-inclusive genieten onder de zon van Sharm El Sheikh! ☀️🌴
De omgeving van Sharm El Sheikh is een absolute droom voor zon- en natuurliefhebbers. Terwijl het in Nederland koud en grijs is, geniet je aan de Rode Zee van een aangenaam klimaat en de wereldberoemde, kristalheldere onderwaterwereld. Of je nu rustig wilt snorkelen vanaf het hoteleigen rif of simpelweg vanaf een comfortabel ligbedje wilt genieten van de kleurrijke omgeving; het voelt hier elke dag als een tropisch paradijs.
Dankzij de overzichtelijke opzet van het hotel geniet je in alle rust van de warmte. Met de uitgebreide All-Inclusive verzorging wordt werkelijk alles voor je geregeld: schuif elke dag onbezorgd aan bij de verse buffetten en geniet onbeperkt van verfrissende drankjes.
Boek nu deze geweldige winterzon-deal van PrijsVrij naar het Falcon Hills Hotel inclusief vluchten én een compleet verzorgd verblijf. Voor een heerlijke lange vakantie van maar liefst 18 dagen betaal je nu slechts €695 per persoon 👇
Wil jij nog meer deals zien? Download onze app om sneller op de hoogte te zijn van de beste deals!
In deze screenshots zie je een voorbeeldboeking. Klik op de screenshots om meer data te vinden.
Prijs = €1390 / 2 personen = €695 per persoon
Parkeren bij het vliegveld is vaak een hoop gedoe, maar als je voor je vakantie al een parkeerplaats boekt via Quick Parking, wordt het allemaal een stuk eenvoudiger. Je kan zelf kiezen uit shuttle parking of valet parking voor een stressvrij begin van je vakantie.
We zijn dan wel piraten, maar we zijn ook een eerlijk stel. We controleren al onze deals wanneer we ze schrijven, zo zijn we er zeker van dat deze beschikbaar zijn. Helaas zijn de zeeën vaak onvoorspelbaar, wat betekent dat de prijzen van zulke goede deals snel kunnen veranderen. Vluchtprijzen fluctueren, hotelkamers raken uitverkocht, valuta jojoën. De vraag naar de beste deals betekent vooral dat de laagste prijzen van korte duur zijn. Heb je de beste prijs gemist? Maak je dan geen zorgen, want we houden een oogje in het zeil voor de volgende prijsknaller 🏴☠️