Geniet van een betaalbare 8-daagse wintervakantie in Nerja, Costa del Sol! Verblijf in Las Rosas de Capistrano incl. vluchten vanaf Düsseldorf
Vanaf € 327 pp
Ahoy Piraat!
Zin in een winterzonnetje aan de Spaanse kust? Appartementen Las Rosas de Capistrano in Nerja is jouw perfecte winterbestemming! Dit charmante complex ligt in een rustige wijk, omgeven door de prachtige bergen van Andalusië. Geniet van een rustige sfeer, ontspan aan het zwembad of wandel naar het beroemde Burriana Beach. Nerja is de ideale mix van relaxen en ontdekken: bezoek de indrukwekkende grotten van Nerja, slenter door de pittoreske straatjes of proef de authentieke Spaanse keuken in één van de gezellige tapasbars. Winterblues? Niet hier!
Je boekt jouw 8-daagse winterzonvakantie al voor €327 en dat is o.a. inclusief vluchten vanaf Düsseldorf en accommodatie voor 2 personen en een kind!
Wil jij nog meer deals zien? Download onze app om sneller op de hoogte te zijn van de beste deals!
In deze screenshot zie je een voorbeeldboeking. Klik op de screenshot om meer opties te bekijken.
Prijs = €980 / 2 personen + 1 kind = €27 per persoon
Parkeren bij het vliegveld is vaak een hoop gedoe, maar als je voor je vakantie al een parkeerplaats boekt via Quick Parking, wordt het allemaal een stuk eenvoudiger. Je kan zelf kiezen uit shuttle parking of valet parking voor een stressvrij begin van je vakantie.
Wij gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde inhoud aan te bieden en ons verkeer te analyseren. Door op "Alles accepteren" te klikken accepteer je dit en geef je toestemming dat we deze informatie delen met derden en dat je gegevens in de VS verwerkt kunnen worden. Lees voor meer informatie onze .
Je kunt je voorkeuren op elk moment aanpassen. Als je weigert, gebruiken we alleen de essentiële cookies en ontvang je helaas geen gepersonaliseerde inhoud. Om te weigeren, .