Schitterende rondreis met de trein (1e klas) door Zwitserland! Inclusief treinreis vanaf Nederland met beroemde panoramatreinen
Vanaf € 975 pp
Ahoy Piraat!
Zwitserland staat niet bekend als het goedkoopste land, maar het is wel een schitterend land. Je verkent het land het beste met de trein. Tijdens deze reis reis je via Treinrondreis eerste klas met alle bekende Zwitserse panoramatreinen. Door de extra grote ramen kom je niks tekort om het schitterende uitzicht te bewonderen.
Je stapt op vanaf elk station in Nederland of in België en dan reis je verder met de ICE naar Basel. Deze treinreis zit ook bij de prijs inbegrepen en vanaf Basel reis je verder met de stoptrein. Bij deze reis zitten ook heerlijke overnachtingen inbegrepen.
Zo maak je de prachtige treinreizen waarbij je onder andere de Glacier Express en de Bernina Express beleeft. Deze treinreizen zijn een ervaring en staan bekend als één van de mooiste treinreizen van Europa. Deze reis is ook als solo-reis te beleven!
Prijs = €1950 / 2 = €975 per persoon
Deze treinreis is aanpasbaar. Dat houdt in dat je in sommige gevallen kunt kiezen voor een ander hotel of de reis met andere treinreizen kunt uitbreiden. Je kunt ook kiezen om deze rondreis langer te maken. Deze reis is ook als soloreis te beleven!
Verder kan je vanaf elke stad in Nederland & België opstappen en kan je ook weer terugreizen naar je dichtstbijzijnde treinstation.
Wij gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde inhoud aan te bieden en ons verkeer te analyseren. Door op "Alles accepteren" te klikken accepteer je dit en geef je toestemming dat we deze informatie delen met derden en dat je gegevens in de VS verwerkt kunnen worden. Lees voor meer informatie onze .
Je kunt je voorkeuren op elk moment aanpassen. Als je weigert, gebruiken we alleen de essentiële cookies en ontvang je helaas geen gepersonaliseerde inhoud. Om te weigeren, .