8-daagse zonvakantie Egypte voor maar €571 inclusief vluchten en verblijf in het Giftun Azur o.b.v. all inclusive
Vanaf € 571 pp
Ahoy Piraat!
Een voordelige all inclusive zonvakantie heb jij binnen handbereik! Je hoeft alleen nog maar deze deal van Corendon te boeken.
Giftun Azur is een erg fijn hotel waar je voor de duur van 8 dagen spotgoedkoop kunt genieten. Je betaalt inclusief vluchten maar €571, dus check snel jouw vertrekvliegveld en de beschikbare data en boek!
Voorbeelddatum: 30 november t/m 07 december (klik op de screenshots voor meer data)
Prijs is €1142 / 2 = €571 per persoon
Je verblijft in het fijne Giftun Azul. Of je nu een aantal watersporten aan het strand wilt beoefenen of wilt duiken, het kan en het mag hier allemaal. Dit hotel heeft vier barretjes waar je een lekker drankje kunt drinken, maar ook meerdere restaurants voor smaakvolle gerechten. Lekker genieten aan het water kan zowel bij het zwembad als het privéstrand, waar je rustig kunt vertoeven.
Parkeren bij het vliegveld is vaak een hoop gedoe, maar als je voor je vakantie al een parkeerplaats boekt via 247Parking of via Quick Parking, wordt het allemaal een stuk eenvoudiger. Ga je met de auto naar Schiphol, dan is 247Parking de voordeligste optie. Indien je met de auto reist naar Eindhoven Airport, Rotterdam Airport, Weeze, Düsseldorf, Brussel of Brussel Charleroi, dan kun je gebruik maken van Quick Parking om tijd én stress te besparen. Je kan zelf kiezen uit shuttle parking of valet parking voor een stressvrij begin van je vakantie.
Wij gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde inhoud aan te bieden en ons verkeer te analyseren. Door op "Alles accepteren" te klikken accepteer je dit en geef je toestemming dat we deze informatie delen met derden en dat je gegevens in de VS verwerkt kunnen worden. Lees voor meer informatie onze .
Je kunt je voorkeuren op elk moment aanpassen. Als je weigert, gebruiken we alleen de essentiële cookies en ontvang je helaas geen gepersonaliseerde inhoud. Om te weigeren, .