Sensationeel all inclusive 5*-resort met jacuzzibar op Zanzibar! 9 dagen slechts €1212 inclusief goede vluchten vanaf Amsterdam
vanaf € 1.212 p.p.
Ahoy Piraat!
Zanzibar is natuurlijk onze favoriete bar, maar op Zanzibar vind je een resort met een bar die we nog specialer vinden. Niet vanwege speciaalbier, maar vanwege het feit dat je in een bubbelbadbar tropische cocktails kunt drinken!
Ja, je leest het goed: een bubbelbadbar (jacuzzi bar) op het tropische Zanzibar. Het begint bijna op een kroegentocht te lijken, zoveel barretjes komen in deze deal voor.
Deze deal via Corendon kost slechts €1212 en daarvoor krijg je veel voor terug. Zoals verblijf op basis van all inclusive in het vijfsterrenresort Kiwengwa Beach Resort. Ook zijn de vluchten van Turkish Airlines bij de prijs inbegrepen. Je kunt hier ook langer dan 9 dagen verblijven.
Wil jij nog meer deals zien? Download onze app om sneller op de hoogte te zijn van de beste deals!
mei 2022 - oktober 2022
Voorbeelddatum: 13 t/m 21 juni (klik op screenshots voor meer data)
Prijs is €2424 / 2 personen = €1212 per persoon
Je verblijft gedurende jouw vakantie op het zonovergoten Zanzibar. Je verblijft in het vijfsterrenresort Kiwengwa Beach Resort aan de oostkust van het eiland. Je hebt hier twee heerlijke zwembaden en je verblijft direct aan het strand. Natuurlijk heb je al de bubbelbad gezien! Want hier hebben ze een bubbelbad & bar in één.
Parkeren bij het vliegveld is vaak een hoop gedoe. Ga je met de auto naar Schiphol, Eindhoven Airport, Rotterdam Airport, Weeze of de Passengers Terminal Amsterdam, dan kun je gebruik maken van Central Parking om tijd én stress te besparen. Boek vooraf online je parkeerplaats en rijd op de dag van vertrek eenvoudig door tot aan de vertrekhal. Een vakbekwame chauffeur parkeert je auto en staat bij terugkomst op je te wachten, zodat je gemakkelijk en snel weer naar huis kunt rijden.