9-daagse last minute naar zonovergoten Aruba: €691 incl. mooie accommodatie, vluchten & transfers
vanaf € 691 p.p.
Ahoy Piraten!
Zoek niet verder als je wilt genieten van parelwitte stranden en een heerlijk klimaat! We hebben namelijk via de Vakantiediscounter een mooie deal gevonden naar Aruba. Je verblijft in een heerlijk appartement van Camacuri Residence, dat verscholen ligt tussen de tropische bloemen en planten.
Je betaalt voor een heerlijke last minute slechts €691 p.p. en dat is inclusief vluchten, transfers en een resort. Hoe heerlijk is dat?! Je vakantie is begonnen!
mei 2022 - maart 2023
Voorbeelddatum: 19 t/m 27 mei 2022 (klik op de screenshots voor meer data)
Prijs = €1382,50 / 2 personen = €691,25 per persoon
Je verblijft op het eiland in 2*-Camacuri Residence, waar je tussen de bloemen heerlijk zult vertoeven. Op slechts loopafstand vind je een bushalte en een supermarkt waar je de nodige spullen kunt halen. Je overnacht hier op basis van logies in een appartement. Deze appartementen beschikken ze over een airco, gratis WiFi, tv, kluisje, douche en toilet, woon-/slaapkamer met slaapbank of eenpersoonsbedden, terras met zitje en een kitchenette met elektrische kookplaat, koelkast en koffiezetapparaat. Er is zelfs een zwembad aanwezig en daarnaast is ook het management van deze accommodatie Nederlandstalig.
Parkeren bij het vliegveld is vaak een hoop gedoe. Ga je met de auto naar Schiphol, Eindhoven Airport, Rotterdam Airport, Weeze of de Passengers Terminal Amsterdam, dan kun je gebruik maken van Central Parking om tijd én stress te besparen. Boek vooraf online je parkeerplaats en rijd op de dag van vertrek eenvoudig door tot aan de vertrekhal. Een vakbekwame chauffeur parkeert je auto en staat bij terugkomst op je te wachten, zodat je gemakkelijk en snel weer naar huis kunt rijden.