7 dagen zonvakantie naar Kaapverdië met verblijf in goed beoordeeld 4*-hotel incl. dagelijks ontbijtje & vluchten vanaf Brussel Zaventem
Vanaf € 585 pp
Ahoy Piraat!
Wauw! Deze last minute naar het zonnige Kaapverdië! 😍 Binnen twee weken sta jij al met je voeten in het fijne zandstrand van dit prachtige land. Je verblijft op het eiland Sal midden in het centrum van Santa Maria en op slechts 400 meter van het strand.
Je boekt deze deal via D-reizen inclusief vluchten vanaf Brussel Zaventem of Amsterdam en met een dagelijks ontbijtje al vanaf €585 p.p. In de maand september zijn meerdere last minute zonvakanties te boeken, dus als je liever iets later gaat is dat zeker ook geen probleem!
Wil je liever op een ander moment naar Kaapverdië? Check hier voor meer data. Je boekt deze droomvakantie al t/m juli 2026.
Volg je ons al op Instagram? Check onze prachtige Instagrampagina nu!
In deze screenshot zie je een voorbeeldboeking. Klik op de screenshot om meer data te vinden.
Prijs = €1169,45 / 2 personen = €587,73 per persoon
Parkeren bij het vliegveld is vaak een hoop gedoe, maar als je voor je vakantie al een parkeerplaats boekt via Quick Parking, wordt het allemaal een stuk eenvoudiger. Je kan zelf kiezen uit shuttle parking of valet parking voor een stressvrij begin van je vakantie.
Wij gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde inhoud aan te bieden en ons verkeer te analyseren. Door op "Alles accepteren" te klikken accepteer je dit en geef je toestemming dat we deze informatie delen met derden en dat je gegevens in de VS verwerkt kunnen worden. Lees voor meer informatie onze .
Je kunt je voorkeuren op elk moment aanpassen. Als je weigert, gebruiken we alleen de essentiële cookies en ontvang je helaas geen gepersonaliseerde inhoud. Om te weigeren, .