VakantiePiraten
Profile
Europe, Greece, Ionian Islands
Deze deal is een paar dagen geleden gepubliceerd en kan in de tussentijd zijn veranderd.
Vakanties

Lekker luxe genieten op Lefkas

Verwennerij in Griekenland: 8-daagse all inclusive Lefkas voor maar €469 incl. vluchten & kleinschalig 4*-hotel

vanaf € 469 p.p.

Gepubliceerd door
Pasmaatje·4-9-2023
Opslaan
Delen
JanFebMaaAprMeiJunJulAugSepOktNovDec

Ahoy Piraat!

Met deze aanbieding van Corendon boek je nu extra voordelig deze all inclusive vakantie naar Griekenland! Met deze deal betaal je slechts €469 per persoon voor 8 dagen all inclusive Lefkas. Ook in de herfstvakantie ben je een spotprijsje kwijt, want dan kost deze vakantie slechts €569. Stiekem kan je deze vakantie ook al boeken voor volgend jaar 👀

Nog nooit van Lefkas gehoord? Nou, geen paniek. Als jij van een azuurblauwe zee houdt, dan zit je hier gebakken.

Wees er snel bij want OP=OP!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang wekelijks de beste reisdeals in je inbox!

Highlights

All -inclusive
Zwembad
Buitenzwembad met zonneterras met gratis ligbedden en parasols
Dicht bij het strand
Op 350 meter van het strand
Gym / fitness
Kindvriendelijk
Apart kinderbad en een speeltuintje
(Gratis) parkeeropties
Gratis Wifi
Vluchten inbegrepen
Amsterdam - Preveza met Corendon Dutch Airlines
Beste locatie
Bekijk alle highlights

Details

Voorbeelddatum: 07 t/m 14 oktober (klik op screenshots voor meer data)

Prijs = €938 / 2 = €469 per persoon. In de herfstvakantie betaal je slechts €569.

Accommodatie

Met deze aanbieding van Corendon verblijf je in het 4*-Konaki Hotel op Lefkas. Dit kleinschalige all inclusive hotel ligt op slechts 350 meter van het strand en beschikt over een zwembad, zonneterras met ligbedjes en parasols, een apart kinderbad, een speeltuintje, een fitnessruimte, een restaurant, een pool-/snackbar, tafeltennis en een tennisbaan.

Word lid van onze Facebookgroep voor al je vragen 👇🏻

Eenvoudig en snel bij het vliegveld parkeren

Parkeren bij het vliegveld is vaak een hoop gedoe, maar als je voor je vakantie al een parkeerplaats boekt via 247Parking of via Quick Parking, wordt het allemaal een stuk eenvoudiger. Ga je met de auto naar Schiphol, dan is 247Parking de voordeligste optie. Indien je met de auto reist naar Eindhoven Airport, Rotterdam Airport, Weeze, Düsseldorf, Brussel of Brussel Charleroi, dan kun je gebruik maken van Quick Parking om tijd én stress te besparen. Je kan zelf kiezen uit shuttle parking of valet parking voor een stressvrij begin van je vakantie.

Impressie

Tags

StrandvakantieAll InclusiveLast MinuteHerfstvakantieHerfstEuropaOnder de 500 euroOnder de 2000 euroOnder de 1000 euroLuxe reizen