
Wij gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde inhoud aan te bieden en ons verkeer te analyseren. Door op "Alles accepteren" te klikken accepteer je dit en geef je toestemming dat we deze informatie delen met derden en dat je gegevens in de VS verwerkt kunnen worden. Lees voor meer informatie onze .
Je kunt je voorkeuren op elk moment aanpassen. Als je weigert, gebruiken we alleen de essentiële cookies en ontvang je helaas geen gepersonaliseerde inhoud.

Op zoek naar een luxe vakantie in Marrakech? Verblijf in Riad La Villa Bleue, inclusief vluchten vanaf Schiphol en ontbijt. Waan je in duizend‑en‑één‑nacht-sferen dankzij de kleurrijke kamers, het zwembad op de binnenplaats en het fijne restaurant.
Vanaf € 279 p.p.
Ahoy Piraat!
😍 Stap binnen in de sprookjeswereld van Marrakesh bij Riad La Villa Bleue. Deze stijlvolle riad met kleurrijke kamers, een prachtige binnenplaats met zwembad 💦 en een sfeervol restaurant is een plaatje om te zien. Perfect voor een luxe ciitytrip met Marokkaanse flair.
Je verblijft op een heerlijke locatie 📍, vlak bij de beroemde en unieke botanische tuin Jardin Majorelle 🌺, op korte afstand van de medina. Wandel door de souks, bewonder het Bahiapaleis en laat je meevoeren door de geuren en geluiden van het levendige Djemaa el Fna plein met de vele kraampjes, straatmuzikanten en eettentjes.
Na een dag vol indrukken kom je tot rust in de riad. Neem een duik in het zwembad, geniet van een verfrissend drankje en schuif aan voor een verrukkelijk diner.
Deze stedentrip naar Marrakesh is in de maand maart al vanaf €279 p.p. te boeken en dat is inclusief vluchten vanaf Schiphol + transfers + verblijf in de luxe Riad La Villa Bleue met ontbijt ❣️.
Wil jij nog meer deals zien? Download onze app om sneller op de hoogte te zijn van de beste deals!
Voorbeelddatum: vertrek 2 maart 2026 (klik op de screenshots voor meer info, meer data of om te boeken)
Prijs is €558 / 2 personen = €279 per persoon
We zijn dan wel piraten, maar we zijn ook een eerlijk stel. We controleren al onze deals wanneer we ze schrijven, zo zijn we er zeker van dat deze beschikbaar zijn. Helaas zijn de zeeën vaak onvoorspelbaar, wat betekent dat de prijzen van zulke goede deals snel kunnen veranderen. Vluchtprijzen fluctueren, hotelkamers raken uitverkocht, valuta jojoën. De vraag naar de beste deals betekent vooral dat de laagste prijzen van korte duur zijn. Heb je de beste prijs gemist? Maak je dan geen zorgen, want we houden een oogje in het zeil voor de volgende prijsknaller 🏴☠️
Parkeren bij het vliegveld is vaak een hoop gedoe. Ga je met de auto naar Schiphol, Eindhoven Airport, Rotterdam Airport, Weeze of de Passengers Terminal Amsterdam, dan kun je gebruik maken van Central Parking om tijd én stress te besparen. Boek vooraf online je parkeerplaats en rijd op de dag van vertrek eenvoudig door tot aan de vertrekhal. Een vakbekwame chauffeur parkeert je auto en staat bij terugkomst op je te wachten, zodat je gemakkelijk en snel weer naar huis kunt rijden.