Naar het prachtige Lapland in Finland voor de duur van 8 dagen in cabin met sauna voor €1090 incl. vluchten & transfers
Vanaf € 1.090 pp
Ahoy Piraat!
Lapland is iets bijzonders, iets unieks. Het winterwonderland van Finland staat op je te wachten voor een lekker prijsje van de VakantieDiscounter. Je betaalt slechts €1090 voor een 8-daagse vakantie in maart. Let wel op dat deze deal alleen voor maart dit jaar en voor volgend jaar (januari t/m maart) te boeken is. Je boekt de reis inclusief vluchten & transfers.
Kelo Star Cabins is een erg fijne accommodatie waarbij je niet alleen zult overnachten in een keileuke cabin met eigen sauna, maar je hier ook een knusse houtkachel zult aantreffen met gratis brandhout.
Wil jij nog meer deals zien? Download onze app om sneller op de hoogte te zijn van de beste deals!
In dit screenshot zie je een voorbeeldboeking. Klik op de screenshot om meer data te vinden.
€2180,50 / 2 = €1090,25 per persoon
Parkeren bij het vliegveld is vaak een hoop gedoe, maar als je voor je vakantie al een parkeerplaats boekt via Quick Parking, wordt het allemaal een stuk eenvoudiger. Je kan zelf kiezen uit shuttle parking of valet parking voor een stressvrij begin van je vakantie.
Wij gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde inhoud aan te bieden en ons verkeer te analyseren. Door op "Alles accepteren" te klikken accepteer je dit en geef je toestemming dat we deze informatie delen met derden en dat je gegevens in de VS verwerkt kunnen worden. Lees voor meer informatie onze .
Je kunt je voorkeuren op elk moment aanpassen. Als je weigert, gebruiken we alleen de essentiële cookies en ontvang je helaas geen gepersonaliseerde inhoud. Om te weigeren, .