Check deze deal naar Tsjechië 😍 4 dagen op stedentrip naar Praag inclusief vluchten en verblijf in een studioappartement (9/10) voor slechts €130 p.p.
Vanaf € 130 pp
Ahoy Piraat!
Ben je nog opzoek naar een goedkope stedentrip? Dan hebben we die voor je gevonden! Ga nu met Bebsy 4 dagen (3 nachten) naar Praag voor maar €130 per persoon. Daarvoor zit je in een heerlijk centraal gelegen studioappartement van 3*-Appartementen Royal Court Legerova (9/10) en ook vluchten vanaf Brussel Charleroi zijn hierbij inbegrepen.
Snel boeken bij Bebsy dus!
Volg je ons al op Instagram? Check hier onze prachtige Instagrampagina!
Voorbeelddata: 09 t/m 12 februari 2023 (klik op de screenshots voor meer data)
Prijs is €260 / 2 = €130 per persoon
Je verblijft bij 3*-Appartementen Royal Court Legerova, dat door voorgaande gasten met een 9/10 beoordeeld wordt! Met slechts 13 minuten lopen sta je al op het beroemde Wenceslasplein en het dichtstbijzijnde metrostation ligt op 2 minuten lopen van het complex vandaan. In het appartement ben je voorzien van alle gemakken, je hebt namelijk naast een heerlijk bed en een badkamer ook een eigen keuken met eettafel waardoor je alle vrijheid hebt om zelf te kunnen koken.
Parkeren bij het vliegveld is vaak een hoop gedoe, maar als je voor je vakantie al een parkeerplaats boekt via 247Parking of via Quick Parking, wordt het allemaal een stuk eenvoudiger. Ga je met de auto naar Schiphol, dan is 247Parking de voordeligste optie. Indien je met de auto reist naar Eindhoven Airport, Rotterdam Airport, Weeze, Düsseldorf, Brussel of Brussel Charleroi, dan kun je gebruik maken van Quick Parking om tijd én stress te besparen. Je kan zelf kiezen uit shuttle parking of valet parking voor een stressvrij begin van je vakantie.
Wij gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde inhoud aan te bieden en ons verkeer te analyseren. Door op "Alles accepteren" te klikken accepteer je dit en geef je toestemming dat we deze informatie delen met derden en dat je gegevens in de VS verwerkt kunnen worden. Lees voor meer informatie onze .
Je kunt je voorkeuren op elk moment aanpassen. Als je weigert, gebruiken we alleen de essentiële cookies en ontvang je helaas geen gepersonaliseerde inhoud. Om te weigeren, .