
Wij gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde inhoud aan te bieden en ons verkeer te analyseren. Door op "Alles accepteren" te klikken accepteer je dit en geef je toestemming dat we deze informatie delen met derden en dat je gegevens in de VS verwerkt kunnen worden. Lees voor meer informatie onze .
Je kunt je voorkeuren op elk moment aanpassen. Als je weigert, gebruiken we alleen de essentiële cookies en ontvang je helaas geen gepersonaliseerde inhoud.

Ervaar Costa Rica op z’n puurst tijdens deze fly-drive. Van regenwoud en rivieren tot vulkanen en relaxte surfstranden. Bepaal je eigen tempo en kies zelf hoe lang je deze fantastische rondreis (11 tot en met 16 dagen) wilt maken.
Vanaf € 1.745 pp
Ahoy Piraat!
Costa Rica staat bekend om zijn unieke levensmotto Pura Vida, positieve instelling en prachtige natuur. En met deze epische roadtrip ga je dat met volle teugen beleven. Van dampende vulkanen en regenwouden 🦜 tot wilde stranden en jungle vol wildlife 🦥. Costa Rica is één groot avontuur. Met je huurauto, die bij deze reis inbegrepen is, rijd je dwars door groene natuurgebieden, spot je luiaards en toekans en sluit je de dagen af met spectaculaire zonsondergangen aan zee.
Je wandelt onder ander langs de imposante Arenal-vulkaan 🌋, vaart door mangroves, ziplinet door het bladerdak en duikt de oceaan in bij relaxte surfstranden 🏄♂️. Alles in je eigen tempo, met elke dag een nieuw decor. Dit is Costa Rica zoals het bedoeld is: ruig, groen en puur genieten. 🌿🌋🌊
📍En wat handig is: je kunt zelf beslissen hoe lang je deze trip wilt maken 👍. Je hoeft alleen het aantal dagen te kiezen. Deze reis is flexibel te boeken vanaf 11 dagen en kan eenvoudig verlengd worden tot 16 dagen. Vluchten vanaf Schiphol Airport, huurauto en hotels zijn allemaal bij deze reis inbegrepen. Je boekt nu al vanaf €1745 p.p. Voor een kleine meerprijs per dag kun je nog langer van deze prachtige reis genieten.
Accommodaties: je overnacht in hotels, jungle‑lodges, ecolodges en strandbungalows, midden in ongerepte natuur en bij tropische stranden.
Huurauto: deze staat voor je klaar op de luchthaven in San José. En aan het einde van de reis lever je hier de auto ook weer in.
Wil jij nog meer deals zien? Download onze app om sneller op de hoogte te zijn van de beste deals!
In dit screenshot zie je een voorbeeldboeking met vertrek 10 september. Klik op de screenshot om de vertrekluchthaven en meer data te vinden.
Prijs = €3490/ 2 = €1745 per persoon afgerond
Parkeren bij het vliegveld is vaak een hoop gedoe, maar als je voor je vakantie al een parkeerplaats boekt via Quick Parking, wordt het allemaal een stuk eenvoudiger. Je kan zelf kiezen uit shuttle parking of valet parking voor een stressvrij begin van je vakantie.
We zijn dan wel piraten, maar we zijn ook een eerlijk stel. We controleren al onze deals wanneer we ze schrijven, zo zijn we er zeker van dat deze beschikbaar zijn. Helaas zijn de zeeën vaak onvoorspelbaar, wat betekent dat de prijzen van zulke goede deals snel kunnen veranderen. Vluchtprijzen fluctueren, hotelkamers raken uitverkocht, valuta jojoën. De vraag naar de beste deals betekent vooral dat de laagste prijzen van korte duur zijn. Heb je de beste prijs gemist? Maak je dan geen zorgen, want we houden een oogje in het zeil voor de volgende prijsknaller 🏴☠️