VakantiePiraten
Profile
Impressions and Other Assets/psb_background_picture
Zoek & Boek jouw droomvakantieBoek hotels, vluchten & meer
Zoek & boek jouw droomvakantie
RondreizenVakantiehuizen
Bestemming
-

Zorgvuldig gekozen deals door onze piraten

Laat je inspireren!

De beste deals voor jou
VakantiePiraten
Profile
VakantiePiraten

Zorgvuldig gekozen deals door onze piraten

Laat je inspireren!

De beste deals voor jou
Solmar, Partner, Montemar Maritim
Deze deal is een paar dagen geleden gepubliceerd en kan in de tussentijd zijn veranderd.
Vakanties

Sensationele prijs voor de Spaanse Costa

8-daagse vakantie in het voorjaar aan de Costa Brava in een 4*-hotel incl. vervoer & verblijf o.b.v. halfpension

Vanaf € 369 pp

Gepubliceerd door
Pasmaatje·18-1-2025
Opslaan
Delen
AprMeiJunJulAugSepOktNovDecJanFebMaa

Ahoy Piraat!

Een voordelige vakantie naar de Spaanse Costa's, dat is nog steeds mogelijk voor een bodemprijsje, ook als je kiest voor het luxe Montemar Maritim, een viersterrenhotel in Malgrat de Mar. Via Solmar betaal je voor een 8-daagse vakantie in het voorjaar maar €369 per persoon.

Je reist dan met de bus met veel verschillende opstapmogelijkheden naar Malgrat de Mar, waar je verblijft op basis van halfpension. Dit houdt in dat je bij het hotel wordt afgeleverd waardoor je bijna direct het zwembad in kunt plonsen. In dit hotel vind je ook een spa-gedeelte met binnenzwembad, whirlpool en sauna.

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang wekelijks de beste reisdeals in je inbox!

Highlights

Buitenzwembad
Twee zwembaden
Goed beoordeeld hotel
Montemar Maritim krijgt een 4/5 op Tripadvisor van voorgaande gasten
Wellnesscentrum
Mogelijk tegen meerprijs
Beste locatie
Gelegen aan de boulevard van Santa Susanna op ca. 150m van het strand
Halfpension
Betrouwbare reisaanbieder
Je boekt via Solmar

Details

In deze screenshot zie je een voorbeeldboeking. Klik op de screenshot om meer data te vinden.

Prijs is €736,50 / 2 = €368,25 per persoon

Accommodatie

Je verblijft in het fijne Montemar Maritim, wat onder andere een heerlijk spagedeelte met binnenzwembad, whirlpool en sauna (eventueel tegen betaling) heeft. Daarnaast heeft dit hotel een zwembad met kinderbad en een zonneterras met ligbedden. Alle kamers beschikken over een balkon, telefoon, flatscreen-tv met Nederlandse zenders, airco/verwarming, kluisje, mini koelkastje, föhn, wasrek, roomservice en WiFi.

Check alle aanbiedingen:

Word lid van onze Facebookgroep voor al je vragen 👇🏻

Impressie

Tags

StrandvakantieHalfpensionOnder de 2000 euroOnder de 1000 euroOnder de 500 euroLast Minute
Een juridisch probleem melden

Wij waarderen jouw privacy

Wij gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde inhoud aan te bieden en ons verkeer te analyseren. Door op "Alles accepteren" te klikken accepteer je dit en geef je toestemming dat we deze informatie delen met derden en dat je gegevens in de VS verwerkt kunnen worden. Lees voor meer informatie onze .

Je kunt je voorkeuren op elk moment aanpassen. Als je weigert, gebruiken we alleen de essentiële cookies en ontvang je helaas geen gepersonaliseerde inhoud. Om te weigeren, .