Op naar zonnig Portugal in mei ☀️ 4-daagse stedentrip naar het Portugese Porto voor maar €163 p.p. incl. vluchten en hotel 🏩
Vanaf € 163 pp
Ahoy Piraat!
De perfecte bestemming voor een voorjaarsstedentripje is natuulijk Porto! Slenter hier langs de talloze bruggen, waanzinnige architectuur en natuurlijk kan een glaasje Port niet ontbreken.
Met deze deal van Prijsvrij is dat precies wat jij kan beleven! 😍 Voor een spotprijs van €163 p.p. ga je eind mei 4 dagen naar Porto. Je verblijft bij 4*-Star Inn (7,5/10) en ook vluchten vanaf Brussel Charleroi zijn in de prijs inbegrepen.
Wil jij nog meer deals zien? Download onze app om sneller op de hoogte te zijn van de beste deals!
Voorbeelddatum: 23 t/m 26 mei (klik op screenshots voor meer data)
Prijs is €326,55 / 2 personen = €163,28 per persoon
Je verblijft bij Star Inn (7,5/10), dat slechts op 15 minuten van het centrum ligt. De kamers van zijn standaard voorzien van een badkamer met douche, toilet en föhn en wifi.
Parkeren bij het vliegveld is vaak een hoop gedoe, maar als je voor je vakantie al een parkeerplaats boekt via 247Parking of via Quick Parking, wordt het allemaal een stuk eenvoudiger. Ga je met de auto naar Schiphol, dan is 247Parking de voordeligste optie. Indien je met de auto reist naar Eindhoven Airport, Rotterdam Airport, Weeze, Düsseldorf, Brussel of Brussel Charleroi, dan kun je gebruik maken van Quick Parking om tijd én stress te besparen. Je kan zelf kiezen uit shuttle parking of valet parking voor een stressvrij begin van je vakantie.
Wij gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde inhoud aan te bieden en ons verkeer te analyseren. Door op "Alles accepteren" te klikken accepteer je dit en geef je toestemming dat we deze informatie delen met derden en dat je gegevens in de VS verwerkt kunnen worden. Lees voor meer informatie onze .
Je kunt je voorkeuren op elk moment aanpassen. Als je weigert, gebruiken we alleen de essentiële cookies en ontvang je helaas geen gepersonaliseerde inhoud. Om te weigeren, .