16-daagse groepsrondreis door veelzijdig Cuba incl. waanzinnige excursies, entreegelden, reisleiding, diverse accommodaties waaronder een all inclusive verblijf in Varadero, vervoer, vluchten met ruimbagage & meer voor €2235
Vanaf € 2.235 pp
Ahoy Piraat!
Het is tijd om Cuba van je bucket list af te strepen! En wat is nou een betere manier om dit te doen dan met deze waanzinnige Cuba rondreis van de ANWB. Gedurende deze 16-daagse groepsrondreis reis je namelijk van West naar Oost Cuba en bezoek je onderweg een aantal van Cuba's absolute hoogtepunten. Zo verken je bijzonder Havana per oldtimer, breng je een bezoekje aan een tabaksplantage in de Viñales vallei en maak je een boottochtje door de Cuevas de los Indios grot. Daarnaast staan er natuurlijk ook stadswandelingen in Cienfuegos, Trinidad en Santiago de Cuba op het programma. Je sluit je vakantie af aan het tropische zandstrand in Varadero waar je op all inclusive basis zult verblijven. Zo ga jij weer ontspannen terug naar huis. Je zou er zelfs voor kunnen kiezen om langer aan het strand te verblijven.
Deze onvergetelijke Cuba rondreis is al voor €2235 p.p. te boeken inclusief retourvluchten met ruimbagage, vervoer, diverse accommodaties, meerdere bucket list waardige excursies, entreegelden, reisleiding en meer. Meer weten? Klik hier voor meer informatie.
Het betreft een groepsreis met gegarandeerd vertrek op 17 oktober 2023. Klik hier voor andere beschikbare data.
Het is overigens ook mogelijk om deze reis als soloreis te boeken. Bekijk de details hieronder.
Let op: Je ontvangt enkel deze week nog vakantiedeal korting! Deze kan oplopen tot wel €200. Wees er dus snel bij. De actie loopt van 07 t/m 13 juni 2023.
Tip: Klik door naar de eerste stap van het boekingsproces om bij de prijs uit het prijsvoorbeeld uit te komen.
Wil jij nog meer deals zien? Download onze app om sneller op de hoogte te zijn van de beste deals!
Prijs obv 2 personen
Voorbeelddata: 17 oktober t/m 01 november 2023 (klik op de screenshot voor meer data, info of om te boeken)
Prijs = €4469,50 / 2 personen = €2234,75 per persoon
Prijs obv 1 persoon
Voorbeelddatum: 17 oktober t/m 01 november 2023 (Klik op de screenshot voor meer info, data of om te boeken)
Prijs = €2646
vlucht Amsterdam - Havana v.v. met Air Europa met overstap incl. ruimbagage en gerelateerde belastingen & heffingen
rondreis per comfortabele airconditioned bus
in verband met de beschikbare bagageruimte van het vervoer ter plaatse is, naast handbagage, 1 koffer/tas per persoon van maximaal 20 kg toegestaan
overnachtingen in comfortabele toeristenklasse hotels in een kamer op indeling, in Trinidad en eventueel Viñales in een casa particular
verblijf in Varadero in een comfortabel resort direct aan het strand
verzorging op basis van logies-ontbijt van dag 2 t/m 12, all inclusive van dag 13 t/m 14, lunch op dag 2, 4 en 11, diner op dag 5, 6, 9 en 12
stadstour door Havana, inclusief bezoek rum-museum, excursie per oldtimer en cocotaxi tour
bezoek aan tabaksplantage en boottochtje door de grot Cuevas de los Indios in Viñales
stadswandeling in het koloniale Cienfuegos, Trinidad en Santiago de Cuba
fietstaxi tour in Camagüey, bezoek aan Varkensbaai en bezoek aan El Cobre
bezoek aan Tren Blindado en het mausoleum van Che Guevara in Santa Clara
entreegelden volgens programma t.w.v. circa € 34,-
lokale (Cubaanse) Nederlandssprekende reisleiding van dag 1 t/m 13
Engelssprekende vertegenwoordiging tijdens je strandverblijf
gratis wifi kaart van 2 uur
€ 25,- reserveringskosten per boeking, € 5,- SGR bijdrage per persoon en € 2,50 Calamiteitenfonds per boeking
optionele excursies (ter plaatse bij te boeken)
fooienpot 50 CUP per persoon (circa € 50,- per persoon, afhankelijk van geldende koers)
fooien voor reisleiding en chauffeur
fooien voor housekeeping (niet verplicht)
niet genoemde maaltijden en persoonlijke uitgaven
toeristenkaart Cuba (dit kunnen wij voor je verzorgen à € 35,- p.p.)
Geen lidmaatschap
word ANWB-lid én profiteer direct van de extra’s behorende bij Lidmaatschap Blauw
Lidmaatschap Blauw 💙
ANWB-cadeaukaart ter waarde van € 15,- (1 per boeking)
Lidmaatschap Brons 🥉
ANWB-cadeaukaart ter waarde van € 15,- (1 per boeking)
Lidmaatschap Zilver 🥈
ANWB-cadeaukaart ter waarde van € 15,- (1 per boeking)
Lidmaatschap Goud 🥇
ANWB-cadeaukaart ter waarde van € 15,- (1 per boeking)
Lidmaatschap Platina 💎
ANWB-cadeaukaart ter waarde van € 15,- (1 per boeking)
Parkeren bij het vliegveld is vaak een hoop gedoe, maar als je voor je vakantie al een parkeerplaats boekt via 247Parking of via Quick Parking, wordt het allemaal een stuk eenvoudiger. Ga je met de auto naar Schiphol, dan is 247Parking de voordeligste optie. Indien je met de auto reist naar Eindhoven Airport, Rotterdam Airport, Weeze, Düsseldorf, Brussel of Brussel Charleroi, dan kun je gebruik maken van Quick Parking om tijd én stress te besparen. Je kan zelf kiezen uit shuttle parking of valet parking voor een stressvrij begin van je vakantie.
Wij gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde inhoud aan te bieden en ons verkeer te analyseren. Door op "Alles accepteren" te klikken accepteer je dit en geef je toestemming dat we deze informatie delen met derden en dat je gegevens in de VS verwerkt kunnen worden. Lees voor meer informatie onze .
Je kunt je voorkeuren op elk moment aanpassen. Als je weigert, gebruiken we alleen de essentiële cookies en ontvang je helaas geen gepersonaliseerde inhoud. Om te weigeren, .