VakantiePiraten
Profile
Impressions and Other Assets/psb_background_picture
Zoek & Boek jouw droomvakantieBoek hotels, vluchten & meer
Zoek & boek jouw droomvakantie
RondreizenVakantiehuizen
Bestemming
-

Zorgvuldig gekozen deals door onze piraten

Laat je inspireren!

De beste deals voor jou
VakantiePiraten
Profile
VakantiePiraten

Zorgvuldig gekozen deals door onze piraten

Laat je inspireren!

De beste deals voor jou
H-Top Olympic, Partner, Solmar
Deze deal is verlopen.
Vakanties

Vakantie vieren in Calella ☀️

8-daagse last minute aan de Costa Brava voor €280 p.p. incl. verblijf op halfpension basis & busreis

Vanaf € 280 pp

Gepubliceerd door
Coco·13-9-2023
Opslaan
Delen
MeiJunJulAugSepOktNovDecJanFebMaaApr

Ahoy Piraat!

Met deze deal van Solmar ga je vakantie vieren aan de Costa Brava. Je gaat namelijk op halfpension basis verblijven bij H-Top Olympic in Calella. Daarnaast zit ook je busreis naar Spanje bij deze deal inbegrepen. Je boekt jouw 8-daagse last minute naar de Spaanse zon al voor €280 p.p.

Volg jij ons al op TikTok? Bekijk hier onze gloednieuwe TikTok account!

We zijn genomineerd voor Website van het jaar 2023 en we willen heel graag winnen! Stemmen kost slechts een minuutje en je kunt prachtige prijzen winnen. Vergeet niet je stem per mail te bevestigen (check je spamfolder). Je kunt stemmen tot en met 20 oktober.

STEM OP VAKANTIEPIRATEN

Highlights

Beschikbare data
Nog te boeken voor september en oktober
Beste locatie
Op loopafstand v/h strand en centrum van Calella
Betrouwbare reisaanbieder
Je boekt via Solmar
Dicht bij het strand
Op 350 meter
Dicht bij zee
Halfpension
Kindvriendelijk
Speeltuin, kinderbad en animatieteam
Zwembad
Drie zwembaden

Details

Voorbeelddata: 29 september t/m 06 oktober 2023 (klik op de screenshots voor meer data, info of om te boeken)

Prijs is €559,24 / 2 = €279,63 per persoon

Accommodatie

Je verblijft bij H-Top Olympic in Calella aan de Costa Brava. Meer specifiek bevindt dit hotel zich op 350 meter van het strand en op zo'n 400 meter van het centrum van Calella. Bij het hotel zelf is het genieten bij een van de drie zwembaden. Voor de kids valt er ook genoeg te beleven. Er is namelijk een kinderzwembad, een speeltuin en 6x per week is er een animatieteam. Je verblijft er op halfpension basis.

Check alle aanbiedingen:

Word lid van onze Facebookgroep voor al je vragen 👇🏻

Eenvoudig en snel bij het vliegveld parkeren

Parkeren bij het vliegveld is vaak een hoop gedoe, maar als je voor je vakantie al een parkeerplaats boekt via 247Parking of via Quick Parking, wordt het allemaal een stuk eenvoudiger. Ga je met de auto naar Schiphol, dan is 247Parking de voordeligste optie. Indien je met de auto reist naar Eindhoven Airport, Rotterdam Airport, Weeze, Düsseldorf, Brussel of Brussel Charleroi, dan kun je gebruik maken van Quick Parking om tijd én stress te besparen. Je kan zelf kiezen uit shuttle parking of valet parking voor een stressvrij begin van je vakantie.

Impressie

Tags

StrandvakantieLast MinuteHalfpensionOnder de 500 euroOnder de 1000 euroOnder de 2000 euro
Een juridisch probleem melden

Wij waarderen jouw privacy

Wij gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde inhoud aan te bieden en ons verkeer te analyseren. Door op "Alles accepteren" te klikken accepteer je dit en geef je toestemming dat we deze informatie delen met derden en dat je gegevens in de VS verwerkt kunnen worden. Lees voor meer informatie onze .

Je kunt je voorkeuren op elk moment aanpassen. Als je weigert, gebruiken we alleen de essentiële cookies en ontvang je helaas geen gepersonaliseerde inhoud. Om te weigeren, .