VakantiePiraten
Profile
Impressions and Other Assets/psb_background_picture
Zoek & Boek jouw droomvakantieBoek hotels, vluchten & meer
Zoek & boek jouw droomvakantie
RondreizenVakantiehuizen
Bestemming
-

Zorgvuldig gekozen deals door onze piraten

Laat je inspireren!

De beste deals voor jou
VakantiePiraten
Profile
VakantiePiraten

Zorgvuldig gekozen deals door onze piraten

Laat je inspireren!

De beste deals voor jou
Atlantis The Palm, Voyage Privé, partner
Deze deal is verlopen.
Vakanties

Verblijf in het legendarische Atlantis The Palm

Stedentrip naar Dubai met verblijf in het legendarische 5*-Atlantis The Palm inclusief vluchten, transfers & halfpension

Vanaf € 1.391 pp

Gepubliceerd door
Pasmaatje·19-2-2025
Opslaan
Delen
MeiJunJulAugSepOktNovDecJanFebMaaApr

Ahoy Piraat!

Een weelderige stedentrip naar Dubai is nu binnen handbereik, maar je gaat niet naar een gewoon hotelletje. Je verblijft in een wel heel bijzonder hotel. Het legendarische 5*-Atlantis The Palm is sowieso bijzonder te noemen en heeft een aantal unieke faciliteiten, zoals een aquarium met 65.000+ vissoorten, het meest geliefde waterpark in Dubai met 22 glijbanen en een gigantische spa.

Kortom, dit hotel is een prestige om in te mogen verblijven. Je verblijft er nu verrassend betaalbaar, want je betaalt slechts €1391 voor een 5-daagse stedentrip met vluchten vanaf Amsterdam. Vanaf Brussel is ook mogelijk. Kortom, deze luxe wil jij niet missen en zeker niet voor die prijs! De vluchten zijn met een overstap, maar voor een meerprijs van €300 p.p. vlieg je met KLM of Emirates.

Bovendien heb je ook de privétransfers bij dit bedrag inbegrepen, heb je dagelijks toegang tot Aquaventure Waterpark en The Lost Chambers Aquarium en verblijf je hier op basis ban halfpension.

Highlights

Betrouwbare reisaanbieder
Je boekt via Voyage Privé
Vluchten inbegrepen
Vluchten vanaf Amsterdam & Brussel
Inclusief transfers
Inclusief privétransfer
Goed beoordeeld hotel
Hotel Atlantis The Palm krijgt een 9,6/10
Halfpension
Waterpark
Dagelijks toegang tot het waterpark
Direct aan het strand

Details

Hoe te boeken:

Je moet je aanmelden bij Voyage Privé om deze aanbieding te boeken. Dit kan je doen met je e-mailadres, of bijvoorbeeld Facebook te gebruiken om in te loggen. Let op dat deze deal slechts tijdelijk te boeken is.

In deze screenshot zie je een voorbeeldboeking. Klik op de screenshot om meer data te vinden.

Prijs = €2782 / 2 personen = €1391 per persoon

Eenvoudig en snel bij het vliegveld parkeren

Parkeren bij het vliegveld is vaak een hoop gedoe, maar als je voor je vakantie al een parkeerplaats boekt via Quick Parking, wordt het allemaal een stuk eenvoudiger. Je kan zelf kiezen uit shuttle parking of valet parking voor een stressvrij begin van je vakantie.

Piraten prijzen

We zijn dan wel piraten, maar we zijn ook een eerlijk stel. We controleren al onze deals wanneer we ze schrijven, zo zijn we er zeker van dat deze beschikbaar zijn. Helaas zijn de zeeën vaak onvoorspelbaar, wat betekent dat de prijzen van zulke goede deals snel kunnen veranderen. Vluchtprijzen fluctueren, hotelkamers raken uitverkocht, valuta jojoën. De vraag naar de beste deals betekent vooral dat de laagste prijzen van korte duur zijn. Heb je de beste prijs gemist? Maak je dan geen zorgen, want we houden een oogje in het zeil voor de volgende prijsknaller 🏴‍☠️

Impressie

Tags

UniekStrandvakantieZomerVroegboekerStedentripOnder de 2000 euroHalfpensionLuxe reizen
Een juridisch probleem melden

Wij waarderen jouw privacy

Wij gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde inhoud aan te bieden en ons verkeer te analyseren. Door op "Alles accepteren" te klikken accepteer je dit en geef je toestemming dat we deze informatie delen met derden en dat je gegevens in de VS verwerkt kunnen worden. Lees voor meer informatie onze .

Je kunt je voorkeuren op elk moment aanpassen. Als je weigert, gebruiken we alleen de essentiële cookies en ontvang je helaas geen gepersonaliseerde inhoud. Om te weigeren, .