

Goedkope & luxe winterzonvakantie naar Tunesië 🏝️ 8-daags verblijf in goed 5🌟-resort met wellness en privéstrand incl. vluchten en dagelijks ontbijt
Vanaf € 329 pp
Ahoy Piraat!
Over fantastische winterbestemmingen gesproken: Wist je dat Tunesië echt een heerlijke bestemming is om in de koude maanden te vertoeven?
Met deze deal van de VakantieDiscounter is dat ook nog eens supergoedkoop te boeken. Je hebt al een 8-daagse winterzonvakantie met verblijf en ontbijt voor €329 p.p. Je verblijf in het 5*-Sindbad hotel compleet met privéstrand, zwembaden en wellnesscentrum. Ook de vluchten van Keulen zijn inbegrepen - een koopje dus 🌟
Volg je ons al op Instagram? Check onze prachtige Instagrampagina nu!
In dit screenshot zie je een voorbeeldboeking. Klik op deze screenshot om meer data te vinden.
Prijs = €658 / 2 personen = €329 per persoon
Toch niet de deal die je zoekt? Check hier onze andere aanbiedingen naar Tunesië:
Parkeren bij het vliegveld is vaak een hoop gedoe, maar als je voor je vakantie al een parkeerplaats boekt via Quick Parking, wordt het allemaal een stuk eenvoudiger. Je kan zelf kiezen uit shuttle parking of valet parking voor een stressvrij begin van je vakantie.
Wij gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde inhoud aan te bieden en ons verkeer te analyseren. Door op "Alles accepteren" te klikken accepteer je dit en geef je toestemming dat we deze informatie delen met derden en dat je gegevens in de VS verwerkt kunnen worden. Lees voor meer informatie onze .
Je kunt je voorkeuren op elk moment aanpassen. Als je weigert, gebruiken we alleen de essentiële cookies en ontvang je helaas geen gepersonaliseerde inhoud. Om te weigeren, .