Luxe 5*-familieresort met spa direct aan privéstrand! Verblijf 8 dagen ultra all inclusive incl. vluchten voor €548 p.p.
Vanaf € 548 pp
Ahoy Piraat!
De Turkse Rivièra is altijd een goed idee! Zeker met deze deal van Corendon. Je verblijft in een fijn familiehotel dat vijf sterren krijgt. Het Aska Lara Resort & Spa is een groot resort met privéstrand, spa en bijvoorbeeld 6 à-la-carterestaurants. Je verblijft hier op basis van ultra all inclusive voor slechts €548 p.p. als last minute, maar je hebt veel data om te kiezen. Ook in de zomervakantie kan je hier vertoeven tegen meerprijs.
Ook niet onbelangrijk, je kunt vanaf veel vliegvelden vliegen. Ons voorbeeld is vanaf Amsterdam, maar je kunt ook vanaf Rotterdam, Groningen, Brussel, Düsseldorf en Maastricht vliegen!
Wil jij nog meer deals zien? Download onze app om sneller op de hoogte te zijn van de beste deals!
In deze screenshot zie je een voorbeeldboeking. Klik op de screenshot om meer data te vinden.
Parkeren bij het vliegveld is vaak een hoop gedoe, maar als je voor je vakantie al een parkeerplaats boekt via Quick Parking, wordt het allemaal een stuk eenvoudiger. Je kan zelf kiezen uit shuttle parking of valet parking voor een stressvrij begin van je vakantie.
Wij gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde inhoud aan te bieden en ons verkeer te analyseren. Door op "Alles accepteren" te klikken accepteer je dit en geef je toestemming dat we deze informatie delen met derden en dat je gegevens in de VS verwerkt kunnen worden. Lees voor meer informatie onze .
Je kunt je voorkeuren op elk moment aanpassen. Als je weigert, gebruiken we alleen de essentiële cookies en ontvang je helaas geen gepersonaliseerde inhoud. Om te weigeren, .