6-daagse betaalbare zonvakantie in Spanje. Incl. verblijf bij Hotel Reymar Playa aan de Costa Brava, halfpension & vluchten vanaf Amsterdam
Vanaf € 315 pp
Volg je ons WhatsAppkanaal al? Check ons WhatsAppkanaal hier!Ahoy Piraat!
Ben je op zoek naar een betaalbare zonvakantie met de familie aan de Costa Brava? Bij Hotel Reymar Playa in Malgrat de Mar ben je zo op het strand! Een vakantie vol zon, ontspanning en Spaanse tapas wacht op je.
Je vertrekt in ons prijsvoorbeeld in mei naar het gezellige familievriendelijke Malgrat de Mar. Je verblijft op basis van halfpension en je vlucht vanaf Amsterdam zit hierbij inbegrepen. Liever op een ander moment hiernaartoe? Bekijk dan hier de beschikbaarheid. Je boekt deze fijne vakantie namelijk al t/m oktober 2025.
Volg je ons al op Instagram? Check onze prachtige Instagrampagina nu!
In deze screenshot zie je een voorbeeldboeking. Klik op de screenshot om meer data te vinden.
Prijs = €940 / 3 personen (2 volwassenen + 1 kind) = ongeveer €315 per persoon
Parkeren bij het vliegveld is vaak een hoop gedoe, maar als je voor je vakantie al een parkeerplaats boekt via Quick Parking, wordt het allemaal een stuk eenvoudiger. Je kan zelf kiezen uit shuttle parking of valet parking voor een stressvrij begin van je vakantie.
Wij gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde inhoud aan te bieden en ons verkeer te analyseren. Door op "Alles accepteren" te klikken accepteer je dit en geef je toestemming dat we deze informatie delen met derden en dat je gegevens in de VS verwerkt kunnen worden. Lees voor meer informatie onze .
Je kunt je voorkeuren op elk moment aanpassen. Als je weigert, gebruiken we alleen de essentiële cookies en ontvang je helaas geen gepersonaliseerde inhoud. Om te weigeren, .