Tijd om een bezoekje te brengen aan Gdańsk! Retourvluchten vanaf Eindhoven Airport vanaf €50
Vanaf € 50 pp
Volg je ons WhatsAppkanaal al? Check ons WhatsAppkanaal hier!Ahoy Piraat!
En jij maar denken dat reizen onbetaalbaar is geworden... nou zeker niet waar! Wat dacht je van deze vluchten naar het prachtige Gdańsk vanaf slechts €50 retour? Deze Poolse stad met prachtige kleurrijke herenhuizen is een perfecte bestemming voor een veelzijdige stedentrip. Door de vluchten en verblijf apart te boeken, ben jij het voordeligst uit! De goedkoopste vluchten zijn vanaf Eindhoven, maar je kunt ook vanaf een ander vliegveld vliegen.
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang wekelijks de beste reisdeals in je inbox!
Voorbeeldvluchten: Eindhoven - Gdańsk: 12 tot en met 19 maart
Je hebt veel vluchten in de periode maart tot en met mei voor een lekker bedrag. Je vliegt het voordeligst vanaf Eindhoven Aiport. Vanaf juni lopen de prijzen wat op. Klik op de screenshot om je gewenste data te selecteren.
Parkeren bij het vliegveld is vaak een hoop gedoe, maar als je voor je vakantie al een parkeerplaats boekt via Quick Parking, wordt het allemaal een stuk eenvoudiger. Je kan zelf kiezen uit shuttle parking of valet parking voor een stressvrij begin van je vakantie.
Wij gebruiken cookies om jouw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde inhoud aan te bieden en ons verkeer te analyseren. Door op "Alles accepteren" te klikken accepteer je dit en geef je toestemming dat we deze informatie delen met derden en dat je gegevens in de VS verwerkt kunnen worden. Lees voor meer informatie onze .
Je kunt je voorkeuren op elk moment aanpassen. Als je weigert, gebruiken we alleen de essentiële cookies en ontvang je helaas geen gepersonaliseerde inhoud. Om te weigeren, .